CELEBRYCI

Maciej Dowbor komentuje aferę w TTBZ. Nie takiej reakcji się spodziewaliśmy!

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski od samego początku czyli od 2014 roku są parą prowadzących program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W obliczu ostatnich wydarzeń, prezenter zabrał głos.

Jeszcze w grudniu 2022 r. za pracę podziękowano Michałowi Wiśniewskiemu, który był jurorem w trzech ostatnich edycjach.

Następnie, na początku stycznia 2023 r. z dnia na dzień zwolniono Katarzynę Skrzynecką, która w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pracowała od samego początku – w pierwszej edycji była uczestniczką, a w kolejnych jurorką.

W geście solidarności wobec koleżanki, Piotr Gąsowski złożył swoją rezygnację z prowadzenia show.

 

Maciej Dowbor, który przebywa za granicą o wszystkim dowiedział się dopiero teraz. Prezenter zabrał głos w sprawie, jednak chyba nie takiej reakcji się spodziewaliśmy!

 

 

Jak się okazuje Dowbor na razie nie zajął żadnego stanowiska dotyczącego zwolnień w TTBZ. Napisał jedynie:

 

Ttbz to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło z @piotr.gasowski.official ! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak TTBZ może istnieć bez niego?. Tyle na teraz… #ciezkiczas #muszęochłonąć

 

W odpowiedzi na ten wpis, komentarz zamieścił Piotr Gąsowski. Aktor prosił kolegę, by ten nie rezygnował z pracy i prowadzenia „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:

 

proszę… zostań w programie @twojatwarzbrzmiznajomo ! To jest Twoje miejsce! Wielokrotnie Ci o tym mówiłem i pisałem! Jesteś świetny i kompetentny! Dowcipny i wciąż… młody! ? Stałeś się w tym programie … Mistrzem! (…)

 

Nie poddawaj się presji! I proszę wszystkich ludzi dobrej woli , których jest przecież więcej , aby uszanowali każdą decyzję Maćka! Bo on na to , jak rzadko kto , zasługuje! To jest też jego program , który pięknie współtworzył przez tyle lat! Kopię Cię , Dowbi, w tyłek na szczęście, przytulam i wspieram! ?Love❤️Twój Gąs

 

Ciekawe, jak się to wszystko zakończy?

 

>>>Michał Wiśniewski wbija szpilę Edwardowi Miszczakowi. Tak komentuje zwolnienia w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!