CELEBRYCI

Skończyło się „rzymskie małżeństwo” restauratorki. Lara Gessler i Piotr Szeląg…

Lara Gessler i Piotr Szeląg swój związek ogłosili w 2019 roku, a już w kwietniu 2020 r. Lara poinformowała, że jest w ciąży.

Parę do tej pory łączyło tak zwane „rzymskie małżeństwo”. Jak w jednym z wywiadów mówił Piotr, polega ono na faktycznej chęci bycia razem, a nie na formalnościach. Zatem z polskiego na nasze, oznacza życie na „kocią łapę”.

 

Lara jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Niedawno powitała na świecie inne swoje „dziecko” – książkę „Orzechy i Pestki” (zobacz TUTAJ). Teraz czeka na przyjście na świat córeczki. Jednak jeszcze przed porodem restauratorka i prawnik zaskoczyli wszystkich.

 

Zaczęło się od zdjęcia w łóżku. Nie chodziło jednak ani o łóżko, ani o pościel, a o pierścionek, jaki na ręce miała Lara. Chyba jednak nikt nie spodziewał się, że sprawy potoczą się tak szybko. Dziś na profilu restauratorki pojawiła się fotografia, na której widać fragment białej sukienki i trzymane w ręce czerwone kwiaty a także nogi i stopy.

 

ślubne zdjęcie Lary i Piotra – https://www.instagram.com/lara_gessler/

 

Podpis też jest lakoniczny:

 

♥️?♥️ #miłość

 

Jednak symbol białego gołębia jest znaczący, bo zwyczajowo oznacza ślub. Pod zdjęciem pojawił się komentarz Magdy Gessler:

 

Jestes taaaka mądra kochana dojrzała .., cudna … wierze w sile waszej miłości jest ponad wszystkie konwenanse… jest wasza … b was kocham mama obojga .,. …. uściskami i obsypie …. buziakami

 

Wszystko więc wskazuje na to, że Lara Gessler i Piotr Szeląg zakończyli swoje rzymskie małżeństwo, a wzięli prawdziwy ślub! Serdecznie gratulujemy. Teraz tylko czekać na maluszka 🙂

 

Zobacz też: Magda Gessler rozgrzała internet. Ale cyce!

 

 

View this post on Instagram

♥️?♥️ #miłość @piotr.szelag

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on