CELEBRYCI

Magda Mołek jest po rozwodzie! Szok, KTO złożył pozew!?

W marcu 2024 roku Magda Mołek poinformowała, że ona oraz Maciej Taborowski się rozwodzą.

Obecnie para jest już po rozwodzie i znane są szczegóły ich sprawy rozwodowej.

 

https://www.instagram.com/magda_molek/?hl=pl

 

Maciej Taborowski – kto to

Maciej Taborowski (45 l.) to osoba piastująca poważne funkcje. Prawnik z wykształcenia, jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, adwokatem i profesorem w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, wykłada na studiach prawniczych i podyplomowych.

W latach w latach 2019–2022 pełnił funkcję zastępcy rzecznika praw obywatelskich, a od 2023 roku jest wiceprzewodniczącym Rady Nadzorczej TVP.

Jest drugim mężem Magdy Mołek (48 l.). Ślub wzięli w 2011 roku i mają dwóch synów: Henryka (ur. 2011) i Stefana (ur. 2018).

Zarówno Mołek, jak i Taborowski nie publikowali w sieci wspólnych zdjęć, ani zdjęć dzieci. Ich życie rodzinne pozostało więc prywatne. Trudno więc było domyślać się, jak naprawdę układa się między małżonkami.

 

Magda Mołek jest po rozwodzie! Kto złożył pozew?

Na początku marca 2024 roku dziennikarka napisała:

 

Uprzedzając ewentualną medialną burzę, w trosce o spokój moich dzieci i najbliższych, chcę Was poinformować, że musiałam podjąć decyzję o rozwodzie z moim mężem. Proszę o uszanowanie tego trudnego momentu. Każde naruszenie moich dóbr osobistych, mojej prywatności, będzie niezwłocznie kierowane na drogę sądową.
Te z Was, które są mi dziś życzliwe, proszę o wsparcie. Dziękuję ????????

[więcej tutaj]

 

Z czego mogło wynikać, że to ona złożyła pozew o rozwód. Niedawno też – zapowiadając nową rozmowę na swoim kanale – stwierdziła, że:

 

Wśród osób składających pozwy rozwodowe w Polsce aż 2/3 to kobiety, głównie matki.

 

Tymczasem portal  ShowNews w Sądzie Okręgowym w Warszawie uzyskał informację, że to Maciej Taborowski złożył pozew o rozwód i że rozprawa odbyła się półtora miesiąca temu:

 

W dniu 15 kwietnia 2024 roku odbyła się rozprawa pomiędzy wskazanymi osobami – z powództwa Macieja Taborowskiego. Sprawa zakończyła się wyrokiem.

 

Magda Mołek, Maciej Taborowski – rozwód

Według informacji serwisu, wyrok zapadł bez orzekania o winie. Małżonkowie mieli także dojść do porozumienia w kwestii sprawowania opieki – ustalić bowiem mieli opiekę naprzemienną nad synami.

Co ciekawe, dziennikarka, która cały czas używała swojego panieńskiego nazwiska „Mołek”, tak naprawdę od lat nosiła nazwisko po mężu – „Taborowska”. Zapewne więc czeka ją jeszcze formalność dotycząca powrotu do swojego nazwiska.

 

Ale wpadka! Prezenterka PnŚ straciła ZĄB na wizji! [VIDEO]

 

https://www.facebook.com/maciej.taborowski

źródło: instagram, shownews.pl