CELEBRYCI

Małgorzata Tomaszewska żegna się z fanami? Wzruszające słowa dziennikarki!

W ostatnich miesiącach Małgorzata Tomaszewska (35 l.) przeżyła spore zawirowanie życiowe.

Końcówka jej ciąży zbiegła się ze zmianami w TVP i ciężarna dziennikarka została zwolniona z pracy w „Pytaniu na Śniadanie”. Zakończenie współpracy było tym bardziej przykre, że miało miejsce niedługo przed porodem. Zatem stało się to momencie, gdy i tak było wiadomo, że niedługo sama by musiała zrobić sobie przerwę.

Taka sytuacja bardzo dotknęła Tomaszewską. Na szczęście jednak poród przebiegł bez komplikacji i w lutym 2024 r. dziennikarka urodziła córeczkę Laurę.

Tak więc wszystko to działo się 5-6 miesięcy temu, a dopiero teraz Małgorzata Tomaszewska zamieściła szczególny wpis.

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Małgorzata Tomaszewska żegna się z fanami?

Tuż po zwolnieniu z TVP, dziennikarka nie komentowała sprawy – zajęła się przygotowaniami do porodu. Później zapewne skoncentrowana była na opiece nad córeczkę i dopiero wczoraj zamieściła oficjalne pożegnanie z widzami, choć – jak sama zaznacza – ma nadzieję, że nie żegna się z nimi i że obecna przerwa to tylko „przystanek”.

 

Moi kochani, to nie pożegnanie. To tylko kolejny przystanek. A jak się jechało? Znakomicie. Gdzie jedziemy dalej? Jeszcze nie wiem. Teraz chwila na wspomnienia. Jestem wdzięczna za 5 pięknych zawodowych lat w Telewizji Polskiej. Wiele się nauczyłam i wiele przeżyłam. Poznałam ciekawych ludzi, a nawet przyjaciół, co podobno w show-biznesie się nie zdarza ????

– napisała.

 

Dalej czytamy:

 

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie moja rodzina ????????❤️ Dziękuję, że jesteście i zawsze mnie wspieracie. Kocham Was najmocniej na świecie. Cudownie, że mamy kolejnego małego pasażera ????????❤️

 

Następnie zamieściła podziękowania dla poszczególnych ekip oraz kolegów z pracy:

 

Dziękuję produkcji Pytania na Śniadanie, produkcji formatów The Voice of Poland, The Voice Senior i Dance Dance Dance @rochstar.tv , produkcjom Eurowizji Junior 2020, Festiwali w Opolu, Wakacyjnej Trasy Dwójki, koncertów sylwestrowych… Dziękuję mojemu najlepszemu współpasażerowi Olkowi Sikorze- na koniec świata i jeszczeeee daleeeeej! Dziękuję także Tomkowi Kammelowi i Rafałowi Brzozowskiemu. Praca z Wami to przyjemność.

 

Kochani widzowie! Podczas wszystkich tych produkcji byliście ze mną, czasem nawet osobiście, pod scenami, przemierzając tysiące kilometrów. Bardzo Wam za to dziękuję. Jesteście NAJLEPSI!
Do zobaczenia w kolejnej trasie! ❤️

 

Pod tym postem pojawiło się wiele wpisów. Internauci zapewniają, że nie oglądają już PnŚ, bo program został zniszczony przez nowe kierownictwo. Zapewniali też, że tęsknią za Małgorzatą Tomaszewską oraz, że była ona najlepszą i najpiękniejszą prowadzącą.