CELEBRYCI

Magda Mołek wróci do telewizji? Mowa o „gwiazdorskim kontrakcie”!

Magda Mołek to 46-letnia dziennikarka, która ostatnio pracowała w TVN. W 2020 roku jednak rozstała się ze stacją.

Od tego czasu Magda Mołek swoją aktywność przeniosła do sieci. Założyła youtubowy kanał „W moim stylu”, na którym ma już 159 tys. subskrybentów. Prowadzi także podcasty.

Dziennikarka zatem świetnie sobie radzi w działalności na własną rękę, jednak pojawiły się widomości o jej możliwym powrocie do telewizji. Która stacja jest brana pod uwagę?

 

https://www.instagram.com/magda_molek/

 

Jak informuje Super Express, dziennikarka prowadzić ma rozmowy ze stacją Polsat i mowa jest o „gwiazdorskim kontrakcie”.

 

Magda Mołek ponoć miałaby wystąpić w programie „Taniec z Gwiazdami”. Dodatkowo dziennikarka mogłaby dostać własny program.

 

Gwiazdorski kontrakt Mołek: Jak wiadomo, nie za małe pieniądze. Z naszych informacji wynika, że dziennikarka za jeden odcinek „Tańca z gwiazdami” może zgarnąć nawet 25 tys. zł. Ale to nie koniec. W Polsacie mówi się, że Mołek ma szansę na własny program*

– informuje se.pl.

 

Jeśli te informacje są prawdziwe, to pytanie, czy Magda Mołek skusi się na współpracę z telewizją. Bowiem na swoim kanale na Youtube wiele razy podkreślała, jak bardzo sobie chwali swoją obecną pracę.

 

>>>Nowa twarz w „Pytaniu na Śniadanie”. Kim jest Blanka Tichoruk?

 

 

*cyt.se.pl