CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Maja Bohosiewicz przeprasza za picie alkoholu! „Nie było we mnie tej świadomości wcześniej”

32-letnia Maja Bohosiewicz swoją karierę zaczynała jako aktorka. W późniejszych latach jednak bardziej skoncentrowała się na prowadzeniu własnej firmy odzieżowej Le Collet oraz… konta na instagramie.

Ostatni epizod w serialu zagrała ponad dwa lata temu, natomiast całkiem niedawno Maja Bohosiewicz  została prowadzącą kontrowersyjnego show Netfix’a pt. „Love Never Lies Polska”.

 

Jako celebrytka i influencerka, Bohosiewicz pokazuje się w luksusowym otoczeniu, zdarzało się jej też pokazywać z kieliszkiem w dłoni. Teraz jednak 32-latka podjęła ważną decyzję.

 

https://www.instagram.com/majabohosiewicz/

 

Bohosiewicz odstawiła alkohol i jak pisze powodem była między innymi wizyta w domu dziecka:

 

odwiedziłam dom dziecka w którym to 99% dzieci mieszkających ma rodziców. Rodziców którzy nie czują chęci i potrzeby zajmowania się swoimi dziećmi poprzez używki gdzie alkohol to najlżejszy wymiar kary i cytując panią wychowawczynie „jak ja tęsknie za zwykła patologią która tylko chleje”. Ale chlanie jest zawsze preludium, potem zaczynaja się narkotyki- te tańsze, droższe albo te na receptę z apteki.

 

Wspomniała też o bogatszej patologii, która po przepiciu leczy się kroplówkami na odtrucie alkoholowe.  tego też względu Maja uważa, że alkohol powinien zniknąć z przestrzeni publicznej:

 

Powinny znikać kolorowe drineczki, proseczko z przyjaciółkami, a tym bardziej alkohol w kontekście rodzice zajmujący się dziećmi – „udało się! Dziecko śpi! Korki w górę”.

 

Ona sama przeprasza za materiały, gdzie pokazywała się z alkoholem:

 

Za każdą jedną relacje czy zdjęcie z alkoholem najmocniej przepraszam. Nie było we mnie tej świadomości wcześniej.

– napisała.

 

>>>Szokująca metamorfoza córki Gąsowskiego. Julia wygląda jak chłopak!