CELEBRYCI

Nabrała wszystkich. Iza Krzan ukrywała to prawie rok!

Miss Polonia 2016, prowadząca „Koło Fortuny” i „Pytanie na Śniadanie”, Izabella Krzan jest osobą bardzo popularną i o wielkiej urodzie.

Niemal pod każdym postem jaki zamieszcza Iza Krzan pojawiają się gorące komentarze. Fani wzdychają do pięknej prezenterki. Szczególnie, że ta nie szczędzi pięknych zdjęć, czasem odsłania też sporo ciała.

 

Dopiero w listopadzie 2020 roku pokazała swoje zdjęcie z partnerem [tutaj]. Była wtedy w Portugalii, niektórzy więc mieli nadzieję, że może to jakaś wakacyjna miłość.

Później Iza pokazała się jeszcze z chłopakiem podczas wyjazdu nad morze. Po czym zaległa cisza w tym temacie. Nie było wiadomo, czy prezenterka jest nadal w parze czy już wolna.

 

https://www.instagram.com/izabellakrzan/

 

Tymczasem dziś Izabella Krzan zaskoczyła lakonicznym, ale bardzo wymownym postem. Zamieściła swoje zdjęcie z Dominkiem i napisała:

 

ROKujemy 👩🏽👨🏽‍🦱🤎

 

Co oznaczać ma rocznicę znajomości. Wygląda więc na to, że Iza już rok temu związała się z Dominikiem i przez ten czas nabierała swoich fanów, że jest singielką. Z drugiej strony, można zrozumieć ukrywanie tego faktu. Pewnie  niejeden związek rozpadł się w świetle fleszy…

 

Zobacz też: Margaret pokazała fanom tyłek. I nie tylko! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/izabellakrzan/

 

 

 

1 COMMENTS

Comments are closed.