CELEBRYCI

Małgorzacie Rozenek puściły nerwy? Takich słów nikt się nie spodziewał!

Na youtubowym kanale Vogule Poland pojawił się prześmiewczy filmik dotyczący Małgorzaty Rozenek.

Patryk Chilewicz i Adam Mączewski wytknęli Małgorzacie Rozenek niekonsekwencję w działaniu a także totalne oderwanie od rzeczywistości.

 

Pretekstem do analizy działań Perfekcyjnej Pani Domu były zaprojektowane przez nią czapki. Chodzi o „dżokejki” z wizerunkiem jej buldoga. Za taką czapeczkę trzeba zapłacić jedyne 399 zł. (więcej na ten temat TUTAJ).

W swoim filmie youtuberzy zwrócili uwagę na szokujące błędy marketingowe popełniane przez Rozenek. Celebrytka promuje sklep Born2be. W kolejnym wpisie zachęca do zakupów z luksusowym second handzie Keepthelabel:

 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy!
Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca… – klaruje Rozenek.

 

Zachęca jednak do bycia eko siedząc w helikopterze. A podróż takim środkiem lokomocji nie należy ani do najtańszych, ani do ekologicznych.

 

View this post on Instagram

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐞𝐞𝐩𝐭𝐡𝐞𝐥𝐚𝐛𝐞𝐥.𝐜𝐨𝐦 Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy #swiadomezakupy #ecofriendly

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

Potem w końcu przyszła pora na czapki, które nie są „z drugiej ręki”, za to są bardzo drogie. Ponoć część pieniędzy ze sprzedaży ma być przeznaczona na zwierzęta. Jednak celebrytka ściśle trzyma w tajemnicy, jaka mogłaby to być kwota.

 

I tak na instagramie Vogule Poland, Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z internautami. Chyba puściły jej nerwy, bo nawet nie próbowała zachować pozorów dyplomacji. Na przykład…