CELEBRYCI

Małgorzacie Rozenek puściły nerwy? Takich słów nikt się nie spodziewał!

Na youtubowym kanale Vogule Poland pojawił się prześmiewczy filmik dotyczący Małgorzaty Rozenek.

Patryk Chilewicz i Adam Mączewski wytknęli Małgorzacie Rozenek niekonsekwencję w działaniu a także totalne oderwanie od rzeczywistości.

 

Pretekstem do analizy działań Perfekcyjnej Pani Domu były zaprojektowane przez nią czapki. Chodzi o „dżokejki” z wizerunkiem jej buldoga. Za taką czapeczkę trzeba zapłacić jedyne 399 zł. (więcej na ten temat TUTAJ).

W swoim filmie youtuberzy zwrócili uwagę na szokujące błędy marketingowe popełniane przez Rozenek. Celebrytka promuje sklep Born2be. W kolejnym wpisie zachęca do zakupów z luksusowym second handzie Keepthelabel:

 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy!
Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca… – klaruje Rozenek.

 

Zachęca jednak do bycia eko siedząc w helikopterze. A podróż takim środkiem lokomocji nie należy ani do najtańszych, ani do ekologicznych.

 

View this post on Instagram

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐞𝐞𝐩𝐭𝐡𝐞𝐥𝐚𝐛𝐞𝐥.𝐜𝐨𝐦 Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy #swiadomezakupy #ecofriendly

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

Potem w końcu przyszła pora na czapki, które nie są „z drugiej ręki”, za to są bardzo drogie. Ponoć część pieniędzy ze sprzedaży ma być przeznaczona na zwierzęta. Jednak celebrytka ściśle trzyma w tajemnicy, jaka mogłaby to być kwota.

 

I tak na instagramie Vogule Poland, Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z internautami. Chyba puściły jej nerwy, bo nawet nie próbowała zachować pozorów dyplomacji. Na przykład…

 

notnearly_: teraz brzmisz jak rozenek w helikopterze reklamująca lumpa xD

m_rozenek: bo powinnam w lumpie? Bo Ty jesteś jak małe dziecko umiesz przyjąć tylko jeden przekaz na raz?😊

 

patinitka: Granica absurdu została przekroczona. 😬

m_rozenek: „granice są po to, żeby je przekraczać. Możliwości po to, żeby z nich korzystać” 😊

 

magda__socha: Ona jest kompletnie oderwana od rzeczywistości.
m_rozenek: rzeczywistość jest przereklamowana 😄

 

malin_owa: zmień dilera albo dawkę i idz się Henrykiem zajmij 🙂
m_rozenek: wow ale śmiesznie, No nigdy tego nie słyszałam. Henryk tez w szoku nad Twoją kreatywnością🤦‍♀️ a tak btw istnieje świat bez narkotyków 🤷‍♀️ spróbuj

 

lila_msrn: Nie od dziś wiadomo,że hipokryzja do drugie imię większości celebrytek. Pani Rozenek Majdan nie należy do wyjątków, a nawet potwierdza tę regułę w sposób niezaprzeczalny.
m_rozenek: co tam hipokryzja💁‍♀️ ostatnio na chciwość zaczęto mówić Rozenek 😉😂😂😂

 

Wygląda na to, że Małgosia chciała być dowcipna, ale chyba nie przekonała internautów.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek do internautki: „w kategorii „najgłupszy komentarz” jesteś na podium 😉👏”