CELEBRYCI

Małgosia Rozenek i Radek Majdan z nowym produktem. Nie zgadniesz KTO jest na czapce!

Małgosia Rozenek i Radek Majdan to bardzo pracowici ludzie.

Szczególnie Małgorzata, która niemal codziennie publikuje jakiś post i niemal każdy jest reklamą. Poza pracą w TVN i prowadzeniem programu „Projekt Lady”, pisaniem książek i grą w filmie Patryka Vegi (zobacz TUTAJ), Rozenek znalazła jeszcze czas na zaprojektowanie czapek z daszkiem.

 

Dżokejki są dostępne w luksusowym butiku Moliera 2 i kosztują aż 399 złotych! A jak na ekskluzywny produkt przystało, jest ich tylko 1000 sztuk. Czapeczki nie są tanie, zastanawia się więc można czy warto je kupić. Wyglądem nie odbiegają specjalnie od innych nakryć głowy tego typu.

 

Jednak to, co je wyróżnia to haftowane logo Moliera 2 oraz naszywka z wizerunkiem… No właśnie! Kto mógł znaleźć się na czapce? Sama Małgosia? Radek, a może któryś z synów Rozenek? Nic bardziej mylnego. Czapkę zdobi bowiem pysk Georgio Majdani, czyli buldoga angielskiego należącego do Perfekcyjnej Pani Domu.

 

Internauci uznali, że cena jest zbyt wysoka:

 

Jedyne 399zł, światwe marki tak się nie cenią …. z całym szacunkiem i sympatią PRZEGIĘCIE🙈

 

jedyne 399zł, ja darmo 🤣 światowe marki tańsze są

 

Cena 399 zl??? Żart?

 

W swoim wpisie Małgorzata Rozenek poinformowała, że część zysku ze sprzedaży czapek otrzymają fundacje SOS Bokserom i Załoga Bulldoga. I także co do tej informacji obserwujący Małgorzatę mieli spore wątpliwości:

 

Ta część zysków to zapewne jakiś jeden procent prawda? 😁Na pierwszy rzut oka my miłośnicy zwierząt czytając taki post myślimy o wow kupię taką czapkę, bo to idzie na pieski 💕a tak naprawdę wygląda to trochę inaczej 😉i raczej więcej pieniędzy uzbiera się od zwykłych szaraczków, którzy wspierają tego rodzaju fundację, fakt kto kupi ten kupi 😶ale muszę też przyznać że w świecie marketingu to świetny chwyt reklamowy

 

Pani @m_rozenek proszę o info jaka kwota jest przeznaczana ze sprzedaży czapki.

 

Małgorzata Rozenek nie odpowiedziała na te wpisy.

Łatwo policzyć, że łączny przychód ze sprzedaży wyniesie 399 tys. złotych. Ciekawe więc, ile faktycznie trafi do organizacji wpierających zwierzęta?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek do internautki: „w kategorii „najgłupszy komentarz” jesteś na podium 😉👏”

 

View this post on Instagram

Kochani! To jest ten dzień, na którym czekałam 😉 Dzisiaj premierę ma kolekcja czapek z daszkiem MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN x MOLIERA 2 ❤ Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani Część zysku ze sprzedaży wesprze @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga 🥰Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi 🐕‍🦺, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami, muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy 😊Czapki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – delikatnym bladym różu oraz uniwersalnej szarości. Co najważniejsze, w ofercie @Moliera2 dostępnych jest tylko 1000 egzemplarzy, po 500 z każdego koloru. Zatem kto pierwszy, ten lepszy! Zapraszam na Moliera2.com ❤

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

fot. https://www.moliera2.com/