GWIAZDY

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w swoje urodziny stosuje TĘ praktykę!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka i producentka, mama piątki dzieci i wdowa po Pawle Królikowskim (zm. 2022 r.).

Urodziła się 22 października 1964 roku i tym samym Małgorzata Ostrowska-Królikowska właśnie skończyła 58 lat. Z okazji swoich urodzin zamieściła post, w którym pisze o ważnej praktyce.

 

https://www.instagram.com/malgorzata_ok/

 

Wiele osób koncentruje się na różnych problemach i troskach życia codziennego. Na drugim biegunie są ci, którzy doceniają to, co mają. Taką właśnie postawę ma Małgorzata Ostrowska, która stosuje praktykę wdzięczności:

 

Każdy z nas ma taki szczególny dzień w roku, który skłania do wdzięczności. Za wszystkich ludzi, którzy nas otaczają i wszystkie cudowne chwile.

 

Dziękuję mojej rodzinie za to, że są, że wspierają. Dziękuję wszystkim bliższym i dalszym znajomym, łącznie z Wami, kochani. Za każde dobre słowo, za każdy nawet drobny gest. Dziękuję moim Zalesiankom za wspólne działania, za które dostałyśmy nominację do nagrody @gwiazdydobroczynnosci .Ta nominacja to Wasza zasługa!

– napisała.

 

I dodała, jakie ma życzenia z okazji swojego święta:

To dobry dzień, żeby spędzić go z najbliższymi ☺️ życzę sobie i Wam, żeby każdy z nas na codzień czynił dobro, był uważny i otwarty na drugiego człowieka. Bądźmy ,,dobroczyńcami’’. Pozdrawiam serdecznie ❤️

 

Pod wpisem aktorki pojawiły się podziękowania od internautów za te właśnie słowa. Pisano także życzenia urodzinowe.