GWIAZDY

Małgorzata Socha podjęła trudną decyzję. Odchodzi!

Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para ma trójkę dzieci Zofię, Barbarę i Stanisława, który niedawno skończył 4 latka.

Jeśli chodzi o karierę aktorską, to Socha kojarzona jest przede wszystkim z serialem „Na Wspólnej”, gdzie od 2007 występuje jako Zuzanna Hoffer oraz z serialem „Przyjaciółki”, w którym od 2012 gra Ingę Gruszewską.

Poza pracą na planie, aktorka pojawia się też w reklamach – jak choćby tych promujących salony Agata, czy biżuterię Apart.

 

Jednak w najnowszym wywiadzie Małgorzata Socha poinformowała, że w jej życiu nastąpią znaczne zmiany oraz, że podjęła trudną dla siebie decyzję.

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

W rozmowie z „Fakt TV” aktorka przyznała, że po wielu latach pracy, podjęła trudną decyzję i odchodzi z serialu „Na Wspólnej”. Socha powoli żegna się z serialem, a wątek jej postaci powoli będzie wyciszany.

 

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego*

– przyznała aktorka.

 

Swoją decyzję o odejściu z serialu „Na Wspólnej”, Małgosia Socha tłumaczy zbyt wieloma obowiązkami i tym, że zwyczajnie brakowało jej czasu dla rodziny.

 

>>>Długa reklama Apartu. Zobacz parodię spotu firmy Apart!

 

 

* cyt. fakt.pl