GWIAZDY

Małgorzata Socha zadrwiła ze swojej teściowej. Zobacz, co trzyma w ręce!

Małgorzata Socha to popularna i lubiana aktorka między innymi z seriali „Na Wspólnej” i „Przyjaciółki” oraz „BrzydUla”.

Prywatnie Socha (40 l.) jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego i mamą trójki dzieci Zofii (ur. 2013), Barbary (ur. 2017) i Stanisława (ur. 2018). Wydaje się, że aktorka ma szczęśliwą rodzinę. Często pokazuje jak spędza czas z dziećmi, na przykład aktynie – na różnych wycieczkach, czy też w domu – czytając książeczki, bawiąc się, czy wspólnie gotując.

Mąż Małgorzaty Sochy z rzadka pojawia się u niej na instagramie. Jednak na tyle często, by wszyscy wiedzieli, że jest to przystojny mężczyzna i jego pasją jest bieganie.

 

O teściowej wiemy znacznie mniej. Jednak ostatni post Małgosi jest znaczący! Aktorka zamieściła swoje zdjęcie. Leży na nim, niczym zemdlona na kanapie, a podpis głosi:

 

Kiedy powali Cię prezent od teściowej… ??? @salonyagata #prezent #teściowa #synowa #narożnik #wyposażeniewnętrz #butelkowazielen #domoweinspiracje #homedecor #homedesign #cozyliving #livingroomdecor #greencouch #gift #familyfun

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

Można się zatem domyślić, ze jest to wpis reklamowy salonów meblowych Agata. Małgorzata Socha jest bowiem twarzą kampanii reklamowej tej firmy. Ale co Małgosia trzyma w ręce? I jaki to prezent od teściowej zwalił aktorkę z nóg?

Jak się okazuje jest to sporych rozmiarów… kaktus! Rośliny tej raczej nie daje się na prezent. Jak mówi ludowa mądrość, nie powinno się obdarowywać rzeczami ostrymi, czy z kolcami. Tak więc otrzymanie kaktusa można uznać za nietakt.

Patrząc jednak na zdjęcie – najprawdopodobniej wykonane w salonie meblowym – i dopisek na temat teściowej domyślamy się, że jest to zaaranżowana scenka. Nie jest to więc drwina, a żart. Ciekawe tylko, co na to teściowa… ? 🙂

 

>>>Henio Majdan jeździ wózkiem Aston Martin. Nie zgadniesz ile kosztuje takie cudo!

 

kaktus od teściowej – https://www.instagram.com/malgosia_socha/