BIZNES&POLITYKA

Długa reklama Apartu. Zobacz parodię spotu firmy Apart!

Współcześnie przyzwyczajeni jesteśmy do bardzo krótkich reklam. Spoty telewizyjne mają najczęściej po 30 sekund co związane jest nie tylko z ilością reklam, ale też z cenami emisji.

Tymczasem firma APART „Lider jubilerstwa💍Ekspert w zegarmistrzostwie” wyprodukowała spot reklamowy o długości 3 minut i 43 sekund!

W reklamie występuje Małgorzata Socha, Julia Wieniawa i Anna Lewandowska. Video jest bajkowe, świąteczne, a w tle słyszymy Zbigniewa Wodeckiego z piosenką „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Słowem, spot jest piękny, jednak tak długa reklama pobudziła komediantów do stworzenia parodii tego nagrania.

 

Lewandowska, Wieniawa i Socha reklamują biżuterię – https://www.instagram.com/bizuteriaapart/

 

I tak Klub Komediowy czyli „stołeczna, niezależna scena teatralna, wywodzącą się z tradycji kabaretu literackiego i kultury amerykańskich klubów komediowych” nagrała własny podkład do reklamy firmy Apart. Twórcy parodii spotu firmy jubilerskiej napisali:

 

JAKA PIĘKNA I DŁUGA REKLAMA APARTU
🎅🏻 Czy ci z was, którzy obejrzeli najnowszą kampanię Apartu też poczuli się, jakby ktoś wręczył im promyk szczęścia zawinięty w pazłotko luksusu? ✨ W nas uderzył taki świąteczny podmuch, że nie mogliśmy się powstrzymać:
Oto nasza fanowska wersja! ❄️
I pamiętajcie, że nawet jeśli zamkną na święta centra handlowe i będzie deficyt światełek, muzyki do windy i namolnego pocisku reklamowego, to zawsze możecie sobie włączyć to video 🎄

 

Poniżej prezentujemy obydwie wersje. Pierwsza to oryginalny spot Apart:

 

 

Drugie nagranie to „długa reklama Apartu” w wykonaniu Klubu Komediowego:

 

 

Która lepsza? 🙂

 

>>>Dziewczyna polskiego boksera pokazała za dużo? Bezcenna riposta celebrytki! (dużo zdjęć)