CELEBRYCI

Małgorzata Walczak wróciła do Filipa Chajzera? Zaskakujące video!

Małgorzata Walczak i Filip Chajzer rozstali się w maju 2022 roku i to w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach.

W tamtym czasie Filip Chajzer został przyłapany przez paparazzich na randce z inną kobietą. Mająca wspólnego syna Aleksandra (ur. 2017) para się rozstała, a Małgorzata Walczak dyplomatycznie skomentowała tę sprawę [zobacz tutaj].

Od tej pory relacje byłych partnerów pozostały ich prywatną sprawą. Jednak w półtora roku od ich zakończenia ich związku, dziennikarz opublikował wspólne nagranie.

Treść filmiku zaskakuje!

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Od jakiegoś czasu na profilu Filipa Chajzera pojawiają się posty dotyczące mięsa z kurczaka. Jest to współpraca reklamowa z firmą oferującą mięso z kurczaków, które są hodowane w zdrowy sposób – bez antybiotyków, żywione kukurydzą i rosnące w swoim tempie.

 

I tak Małgorzata Walczak pojawiła się jako gość, by z byłym partnerem przygotować danie właśnie z tego kurczaka.

 

Mój gość @gosia_walczak w gotowaniu z @przepisnasielskiezycie pewnie będzie dla Was sporym zaskoczeniem

– zaczął Chajzer.

 

I wyjaśnił:

 

Natomiast w świątecznym odcinku pomyślałem sobie, że to świetny przykład dla tych, którym drogi się rozeszły, a jeszcze nie doszli do tego, że mimo wszystko może być w życiu miło i fajnie ❤️

 

Bo niby dlaczego ma być źle, do dupy i to na własną prośbę

 

Tak więc para nie zeszła się ze sobą. Natomiast na nagraniu wyraźnie widać, że są w dobrych relacjach. Jednocześnie mają do siebie spory dystans, bo w trakcie wspólnego gotowania żartują ze siebie nawzajem.

Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie. „Serce mi pękło”