GWIAZDY

Małgosia Socha pokazała mamę. Ale klasa! (dużo zdjęć)

Małgosia Socha to aktorka znana z serialu „Przyjaciółki” oraz „Brzydula”. Gwiazda uznawana też jest za jedną z lepiej ubranych aktorek. Teraz patrząc na jej zdjęcia z mamą, wiadomo po kim odziedziczyła i urodę i wyczucie stylu.

Małgosia na swoim profilu zamieściła kilka zdjęć z mamą – Bożeną. Wykonano je na powietrzu, w jesiennej aurze. W tle widać drzewa i złote liście.

 

Wizyta Mamy zawsze zobowiązuje do tego, żeby wyjść z dresu 🤪 🙈 Spójrzcie jak Ona wygląda!!! 🤩🤩 #zmamą #rodzinnie #matkaicorka #jesiennie #likemotherlikedaughter #familytime #familygoals #loveher #mymummy #autumnvibes #autumnoutfit #womanstyle #girlpower #womanslook #womanempowerment – napisała Socha.

 

Chyba się jednak trochę kryguje, bo rzadko kiedy widać ją w dresach. Chętnie pokazuje się w strojach sportowych, ale ma to swoje uzasadnienie, bo Socha biega, jeździ na rowerze i lubi spacery.

 

Tym razem jednak obie panie ubrane są bardzo elegancko. Małgosia ma czarne spodnie, kremowy golf i marynarkę w kratę. Jej mama nosi brązowe, skórzane spodnie, czarny golf i futro (nie wiemy, czy spodnie i futro są prawdziwe czy sztuczne).

 

Mama, klasa i szyk 👌🏼💎

 

Obie piekne i eleganckie ❤️

 

Piękne i z klasą 👍😁 – komentowali internauci.

 

Zdjęcia Małgorzaty Sochy z mamą prezentujemy poniżej.

 

>>>Joanna Krupa kłamie? To stało się w pierwsze urodziny Ashy!

 

mama Małgosi ma świetny styl – https://www.instagram.com/malgosia_socha/
Małgorzata Socha z mamą – https://www.instagram.com/malgosia_socha/
widać podobieństwo mamy i córki – https://www.instagram.com/malgosia_socha/