CELEBRYCI

Marcin Hakiel świętuje urodziny, ale uwagę skradły dzieci. W końcu widać ich twarze!

Marcin Hakiel urodził się 6 czerwca 1983 roku i dziś skończył 38 lat. Z tej okazji zarówno on jak i Kasia Cichopek zamieścili zdjęcia z dziećmi.

Tancerz i choreograf swoją żonę poznał w programie TVN Taniec z gwiazdami, gdzie był jej tanecznym partnerem. W 2008 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wzięli ślub i mają dwójkę dzieci Adama (ur. 2009) i Helenę (ur. 2013).

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Do tej pory para nie była zdecydowana co do ujawniania wizerunku syna i córki. Dzieci pojawiały się na profilach rodziców, ale często bokiem tyłem lub w kapeluszu. Czasem widać było nieco więcej twarzy, lecz działo się to jakby przypadkiem. Dziś jednak Hakielowie pokazali znacznie więcej.

 

Z okazji urodzin męża Kasia Cichopek napisała:

 

Wszystkiego najlepszego @marcinhakiel 🥳🎂 Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy ❤️👨‍👩‍👧‍👦 #birthday #bithdayboy #stolat #urodziny #wszystkiegonajlepszego #happybirthday #family #rodzina #szczęście #happytime

 

I dodała zdjęcie całej czwórki. Także i tym razem dzieci mają ciemne okulary, mimo to twarze widać niemal w całości. Komentując fotografię internauci zachwycali się całą rodziną, a szczególnie dziećmi Kasi i Marcina:

 

Urocza rodzinka dużo zdrówka dla całej rodzynki 😍śliczne dzieciaczki 🙂

 

Jacy piękni wszyscy a synek jakie cudne włoski ❤️❤️❤️

 

Super fotka rodzinna… Pozdrawiam cieplutko Was i życzę miłego dnia. ❤️🌹🌞☕🍀😍

 

Oczywiście nie zabrakło też życzeń dla Marcina, do których się dołączamy 🙂

 

Zobacz też: Jolanta Kwaśniewska świętowała urodziny. Nie zgadniesz, co zrobił jej mąż!

 

Helenka, Marcin, Kasia i Adam – https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

1 COMMENTS

Comments are closed.