CELEBRYCI

Marzena Rogalska świętuje dziś urodziny. Ile lat ma prezenterka?

Marzena Rogalska jeszcze do niedawna była gwiazdą TVP. Brylowała w „Pytaniu na śniadanie”, a także innych programach firmowanych przez Telewizję Polską.

Praca w radiu Złote Przeboje czy pisanie książek wydawały się być tylko dodatkiem. Wszyscy zatem byli mocno zaskoczeni, gdy w lutym 2021 r. Marzena Rogalska zerwała współpracę z TVP. Jak mówił prezes Kurski, niektórzy sobie bez telewizji nie poradzą [czytaj tutaj].

 

Wydaje się jednak, że dziennikarka świetnie odnalazła się w nowej rzeczywistości, bez pracy w TVP. Skoncentrowała się na pracy w radiu i zaczęła organizować spotkania on line pod hasłem „kafka z rogalem”.

 

Dziś Marzena Rogalska świętuje swoje urodziny, bo przyszła na świat 13 kwietnia. Urodziła się w 1970 roku, więc ma już 51 lat. Jednak „życzliwa” Joanna Koroniewska z tej okazji udostępniła zdjęcie Marzeny z 2004 roku, gdzie dziennikarka wygląda o wiele gorzej niż obecnie.

 

Jak napisała Koroniewska:

 

Wiele nas łączy, od koloru włosów, przez pewien program 🤪 aż po przebojowy charakter! I wrodzoną skromność 😂😂. No a przede wszystkim gust i umiejetność doboru idealnej fryzury.😂😂😂

Z @marzena_rogalska można konie kraść i gadać o wszystkim!! 😊😊
I tak też dziś zamierzamy zrobić!

 

Koroniewska i Rogalska – https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Urodzinowy wieczór Marzeny zapowiada się więc ciekawie, bo o 20.00 u dziennikarki będzie #kafkazrogalem, a o 22.00 jubilatka gościć będzie na „domówce u Dowborów” (#domówkaudowborów).