CELEBRYCI

Na basenie paradowała bez stanika. To ONA została prowadzącą „Miasto Kobiet”!

„Miasto Kobiet” to program w TVN Style, który w poprzednim sezonie prowadziły trzy kobiety: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

Ta ostatnia zrezygnowała z prowadzenia programu i aż do dziś zagadką było, kto dołączy do zespołu programu „Miasto Kobiet”. Wczoraj Aleksandra Kwaśniewska zapowiadała, że wkrótce poznamy nazwisko trzeciej prowadzącej:

 

Ano ano! Powracamy z trzecim sezonem Miasta Kobiet, a wraz z nami nowa prowadząca, którą ujawnimy jutro w DDTVN i Bogu dzięki, bo ileż można gryźć się w język? Jakieś domysły?

 

Jednak nikt nie zgadł, o kogo może chodzić.

 

https://www.instagram.com/ane_ratownica/; https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Dopiero dziś oficjalnie podano, że trzecią z kobiet, która prowadzić będzie program, została aktywistka zajmująca się sprawami równości płci, ale też LGBT. W poście Marzeny Rogalskiej czytamy:

 

…ratownica medyczna i specjalistyczna trenerka, edukatorka, promotorka zdrowia i równości, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, prezeska fundacji Safe Water Safe Land. Od 19 lat działa na rzecz równości, od 2003 roku bierze udział w projektach promujących tolerancję, równość małżeńską i widzialność osób LGBT+ w przestrzeni publicznej. Jest osobą członkowską Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej, współpracuje z siecią edukatorów i edukatorek Amnesty International. Latem zainicjowała akcję Topfredom.pl

 

Nowa prowadząca to Ane Pižl. W sierpniu tego roku kobieta wraz z koleżanką wybrała się na jeden z warszawskich basenów. Panie w ramach równouprawnienia, nie założyły staników. Zobacz, jakie spotkały ich reakcje! > TUTAJ

 

https://www.instagram.com/marzena_rogalska/