GWIAZDY

Michał Olszański wraca o telewizji! „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”!

Michał Olszański (67 l.) to dziennikarz przez wiele lat współpracujący z Telewizją Polską, prowadził „Magazyn Ekspresu Reporterów” i „Pytanie na śniadanie”.

Jednak w 2018 roku TVP w nieprzyjemnych okolicznościach zakończyła współpracę z dziennikarzem, a następnie z jego partnerką z PnŚ – Moniką Richardson (wówczas Zamachowską). Teraz Michał Olszański wraca do telewizji  i będzie jednym z prowadzących nowy program.

 

https://www.instagram.com/misiekolszanski/

 

Już dziś (2 października) o godzinie 20.00 odbędzie się premiera programu pt. „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”. Nazwa i pomysł na ten format pochodzi od jednych z pierwszych słów, jakie wypowiadamy jako dzieci. Zdaniem jednak producentów, dorosłym często te słowa z trudem przechodzą przez usta.

 

Prowadzący „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”, Michał Olszański, Joanna Górska, Anna Szlęzak i Piotr Cielecki, mają za zadanie pomóc uczestnikom właśnie w wyrażeniu miłości, przeproszeniu kogoś czy podziękowaniu.

 

W programie poznamy m.in.: Arka, który po dwudziestu latach więzienia za niepopełnione morderstwo nie potrafi wyrażać uczuć, choć bardzo kocha żonę, będącą dla niego oparciem przez cały ten czas; Sebastiana winnego przeprosiny siostrze, której nie traktował najlepiej; Ewelinę, planującą podziękowania dla wyjątkowej kobiety czy Grzegorza pragnącego podziękować koledze za hojny dar dla chorego chrześniaka.

– czytamy w komunikacie prasowym.

 

Program emitowany będzie w stacji TV4.

 

>>>Magda Gessler pokazała się BEZ stanika. Bezcenna mina KOTA! (FOTO)