GWIAZDY

Przystojniak Roznerski nie obawia się obciachu. Pokazał się przebrany za ząb! (FOTO)

Gwiazdy i celebryci przyzwyczaili nas, że bardzo często reklamują różne produkty czy usługi na swoich profilach. Tym samym Mikołaj Roznerski nie jest tutaj wyjątkiem.

Takie posty reklamowe łatwo jest rozpoznać poprzez wyraźne oznaczenie sponsora wpisu. Pomimo tego zdarzają się gwiazdy, które próbują wmówić swoim fanom, że bynajmniej nie jest to reklama a szczera rekomendacja.

 

z Adrianą Kalską – https://www.instagram.com/mroznerski/

 

Do takich osób z pewnością nie należy jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów – Mikołaj Roznerski. Gwiazdor znany z serialu „M jak Miłość” ma już ponad pół miliona obserwujących na instagramie i nie zamierza ściemniać, że nie reklamuje pasty do zębów.

 

Aktor pokazał się w stroju reklamowym, jaki jest używany na przykład podczas promocji w marketach. W takiej kreacji Mikołaj Roznerski promuje pastę [zdjęcie pod artykułem].

 

Co robię? Kokosuję się, wywiaduję, białe ząbki reprezentuję 😜🦷🎶 🥥 Kokosem wybielamy, extra biel osiągamy. Oczywiście z @bialaperla.wybielanie Extra white coconut. Sprawdźcie to, pozdrawia Pan Ząb🦷 🥥

– napisał.

 

Jak widać, Roznerski nie obawiał się obciachu, a fani to docenili:

 

No stylóweczka jak znalazł na środę 😁🤣

 

Pan Ząb robi karierę i celebruje 💪😜😁 I jeszcze jak ładnie do tego rymuje 😉

 

reklama pierwsza klasa 😂❤️

– komentowali rozbawieni internauci.

 

Polecamy: Zakpiła z hotelowych obostrzeń? Zobacz, jak wyglądała podróż służbowa Mai Bohosiewicz!

 

nie da się ukryć, że to reklama – https://www.instagram.com/mroznerski/