CELEBRYCI

Agata Młynarska pożegnała bliską osobę: „Dziś zamknął się kolejny rozdział mojego…”

Agata Młynarska podzieliła się smutną informacją – odeszła kolejna bliska jej osoba.

Pod koniec marca 2021 r. Agata Młynarska pisała o śmierci Dariusza Wasilewskiego – muzyka i psychiatry, który zajmował się chorobą Wojciecha Młynarskiego. Później dziennikarka żegnała Krzysztofa Krawczyka. Teraz odeszła kolejna, bliska dla Agaty osoba.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Chodzi o aktorkę Ewę Wawrzoń znaną z wielu ról teatralnych a także z seriali „Na dobre i i na złe” czy „Samo życie”. Dla Agaty Młynarskiej była to ciocia:

 

Mieszkaliśmy wszyscy w wielkim, 14 piętrowym bloku przy ulicy Waliców 20. My na 14 piętrze, Agnieszka kilka pięter niżej. Bawiłyśmy się na klatce schodowej, pod zsypem, nasze mamy wychodziły do teatru, wieczorami spotykaliśmy się wszyscy, krążąc po sąsiedzku, odwiedzając się na przemian w ciasnych mieszkaniach, z kuchniami bez okien ale za to z pysznym bigosem na stole. Wspólnie jeździliśmy na wakacje, a nasze mamy pozostały w przyjaźni do końca.

– wspomina dziennikarka.

 

Agata Młynarska napisała, że:

 

Dziś zamknął się kolejny rozdział mojego dzieciństwa.

 

[Ewę Wawrzoń] Dziś zmarła po długiej walce z chorobą. I choć ostatnio nasz kontakt był rzadki, piszę o Jej odejściu z bólem i tęsknotą za pięknymi, radosnymi chwilami dzieciństwa. Agnieszce i Michałowi i ich dzieciom oraz rodzinie i bliskim przekazuję wyrazy głębokiego współczucia. Smutno i pusto… Dziękuję ciociu Ewo za bezstroski, serdeczny czas.

– pisze Agata Młynarka.

 

 

Zobacz też: Zaszczepiona Majka Jeżowska kpi z koronasceptyków.