CELEBRYCI

Monika Miller wystąpi w nowym show randkowym. Na czym polega „Celebs go dating”?

Monika Miller to jedna z uczestniczek nowego show „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw”. Poza wnuczką premiera, w programie zobaczymy grono celebrytów.

W polskiej wersji „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” wystąpi model i akrobata – Rafał Jonkisz (Mister Polski 2015 roku, model, akrobata), była modelka i zawodniczka MMA – „Zusje”, choreografka i zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości” – Sylwia Madeńska oraz trener personalny i tiktoker –  Mariusz Sobczak.

 

https://www.instagram.com/monika.milller/

 

Na samym początku celebryci mają określić swoje oczekiwania wobec partnera czy partnerki. I w programie „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” Monika Miller przyznała, że dla niej wygląd nie jest tak ważny. Większe znaczenie ma ambicja i osobowość.

 

 

Celebrytów wspierać będą psychologowie, którzy będą im doradzać oraz analizować zachowanie podczas randek. Uczestnicy z kolei nie mają łatwego zadania, ponieważ zazwyczaj oceniani są przez pryzmat swojego wizerunku, a trudno tutaj o szczere rozmowy czy budowanie relacji. Show jednak zapowiada się ciekawie i jest to swego rodzaju społeczny eksperyment.

 

Program „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” oglądać można od 16 listopada w środy o 22:00 w ESKA TV.