CELEBRYCI

Monika Richardson idzie pod nóż! TO zmieni w swojej TWARZY!

Monika Richardson podjęła ważną decyzję. Celebrytka przejdzie operację plastyczną. Jeden element w jej twarzy bardzo jej przeszkadza. Chirurg plastyczny wkrótce pomoże Monice Richardson.

 

Walka o młody wygląd

Monika Richardson bardzo dba o swój wygląd. By zachować zgrabną sylwetkę aktywnie spędza czas, jeździ na rowerze i ćwiczy jogę. Jest też fanką medycyny estetycznej. Dziennik Super Express przytacza rozmowę z celebrytką. Monika Richardson powiedziała:

 

Mój stosunek do medycyny estetycznej jest pozytywny. Chodzi przecież o to, by być zadbaną kobietą. Mój zawód tego wymaga

 

Niestety w ostatnim czasie celebrytka narzekała na swój wygląd. Znalazła pewne mankamenty, których chce się pozbyć. Na dowód defektu, który znalazła w swojej twarzy, zamieściła zdjęcie w mediach społecznościowych. Fotografia jest zrobiona z bardzo bliska.

 

Instagram/ Monika Richardson

 

Monika Richardson napisała:

 

Dramat przebrzmiałej celebrytki: Mówią, że ma zrobione usta, gdy przecież nie ma…Ale te powieki to już trzeba zrobić!

 

Oko pod lupą

Czy faktycznie powieki Moniki Richardson wymagają interwencji chirurga plastycznego? Jedno jest pewne. Celebrytka zwraca baczną uwagę na ten element swojego wyglądu. Już kiedyś mówiła, że planuje pewne zmiany w obrębie powiek. Dziennik Super Express przypomina wypowiedź celebrytki:

 

Mam na powiekach przebarwienia po makijażach telewizyjnych. Z zasady są one mocniejsze i mimo tego, że moja charakteryzatorka Jola Jagodzińska,  jest moją przyjaciółką i zawsze niezwykle dbała o pielęgnację mojej twarzy, pozostały mi po nich przebarwienia, które chce usunąć. Dlatego zabieg laserem będę musiała powtórzyć.

 

Teraz Monika Richardson planuje plastykę powiek. Czy dzięki niej będzie jeszcze piękniejsza? Jak myślicie?

 

Zdjęcie: Instagram/ Monika Richardson

Facebook/ Monika Richardson