ZDROWIE&URODA

Zofię Zborowską spotkało coś przerażającego! „Myślałam, że serce wyskoczy mi z klatki piersiowej”

35-letnia Zofia Zborowska to aktorka znana z serialu „Barwy Szczęścia”, zagrała też w filmie „Miłość na wybiegu” czy „Miłość, seks i pandemia”. W 2019 roku  poślubiła siatkarza – Andrzeja Wronę, a w lipcu 2021 r. urodziła się ich córeczka – Nadzieja.

Aktorka właśnie pokazała zdjęcia z biegania i opowiedziała o przerażającym zdarzeniu, jakie spotkało ją podczas treningu.

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

Sytuacja miała miejsce, gdy Zofia Zborowska zaczęła spotykać się ze swoim obecnym mężem. Mieszkała wtedy na warszawskim Mokotowie i wieczorem wyszła pobiegać. Nagle jednak zorientowała się, że jest śledzona:

 

Jest wieczór i idę pobiegać. Jak zawsze wieczorem z jedną słuchawką, żeby ogarniać to co się dzieje naokoło mnie…Po małych mokotowskich uliczkach biega ze mną Wiesia. Nagle zauważam, że jeździ za mną samochód. Stare, ciemne BMW…Tak. Dokładnie pamiętam ten samochód, bo byłam szczerze przerażona. Auto jechało za mną z 10 min. Wolno. Myślałam, że serce wyskoczy mi z klatki piersiowej. Wróciłam do domu dużo wcześniej niż sobie to zaplanowałam, i stwierdziłam, że chyba jednak nie będę ryzykować biegania po ciemku.

 

Jak się później okazało, w samochodzie był paparazzi. Na podstawie zdjęć fotografa powstał artykuł na temat tego, jak to Zborowska chce zadbać o siebie dla nowego chłopaka [zdjęcia poniżej].

 

Aktorka wspomniała tę sytuację, ponieważ chce nagłośnić sprawę bezpieczeństwa kobiet, które biegają po zmroku lub po lesie czy parku. Zborowska dołączyła do inicjatywy With Woman We Run mającej „na celu powstrzymanie wszelkich form molestowania i agresji wobec kobiet, aby bieganie stało się bezpieczniejsze dla wszystkich.”

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/

 

https://www.instagram.com/zborowskazofia/