https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/
CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Tak WYGLĄDA w 3 miesiące po porodzie! Tomaszewska zdradziła swój sekret!

Małgorzata Tomaszewska niedawno po raz drugi została mamą. Od porodu minęło trzy i pół miesiąca, a po ciążowych kształtach nie ma śladu!

W odpowiedzi na pytania fanek, Tomaszewska zdradziła swój sekret!

 

https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/
https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

 

Dziennikarka ma dwójkę dzieci: syna Enzo i urodzoną pod koniec lutego 2024 r. Laurę. W czasie ciąży Gosia Tomaszewska wyglądała pięknie i widać było, że nie przybrała za wiele. Z pewnością więc po porodzie nie miała do zrzucenia nadprogramowych kilogramów, pozostawało tylko dać ciału wrócić do formy.

 

Małgorzata Tomaszewska – co ćwiczy?

W najnowszym wpisie opowiedziała o swojej aktywności fizycznej:

 

Ćwiczę codziennie- jak mała pozwoli to pływam 5-6 basenów. Jeśli nie to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę). Wiem, że bywają nieprzespane noce- sama ostatnio mam pobudki co godzinę na jedzenie, ale staram się, żeby tę aktywność wykonywać codziennie.

 

Jak więc widać, nie są to żadne forsowne, ani czasochłonne ćwiczenia. Ważne jednak, że 35-latka wykonuje je codziennie. Można więc wywnioskować, że regularność i konsekwencja jest tu kluczem do świetnej figury.