GWIAZDY

Najpierw choroba, teraz to! Piotr Gąsowski obawia się, że straci pracę!

W połowie listopada Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Okazało się, że ma koronawirusa.

Aktor i prezenter napisał wtedy:

 

Dzień dobry państwu, w końcu mnie też dopadł COVID-19, ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała, naprawdę dziękuje wam.

 

https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/?hl=pl

 

Niestety ta informacja wywołała bardzo negatywne reakcje u koronaceptyków i antyszczepionkowców. Do Piotra Gąsowskiego zaczęły spływać hejterskie wiadomości, w których był wulgarnie wyzywany i określany jako osoba sprzedajna [zobacz tutaj].

 

Choroba przeszkodziła także w pracy. Co prawda 15. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zakończyła się dosłownie kilka dni przed informacją o zarażeniu prezentera, jednak Piotr Gąsowski grał także w spektaklu „Piękna Lucynda” w „Teatrze 6 Piętro”.

 

Na czas nieobecności Gąsowskiego zastępował go inny aktor – Jarosław Gajewski. Po spektaklu aktorzy i publiczność bili brawo na rzecz powrotu do zdrowia Piotra.

 

Moi drodzy! Właśnie odbył się spektakl #pieknalucynda w @teatr6pietro ! Zastępstwo za mnie zrobił wspaniały aktor i kolega Jarek Gajewski! Gratuluję i pięknie dziękuję!

– napisał Gąsowski.

 

Jednak nie krył zaniepokojenia, że jest tak dobre zastępstwo dla jego roli.

 

Wyszedłem właśnie ze szpitala i dochodzę do zdrowia a takie filmiki powodują , że wrócę szybciej niż później … (w obawie o moją pracę, ha,ha,ha???)

 

Jak widać, strach o pracę, może się okazać najlepszą terapią 🙂

 

>>>Segregacja sanitarna w TVN? Aktor serialu „Na Wspólnej” odsunięty od pracy!