GWIAZDY

Nie mogli uwierzyć: Robert Janowski śpiewa disco-polo! (VIDEO)

Robert Janowski (60 l.), dzięki udziałowi w musicalu „Metro” kojarzony jest przede wszystkim właśnie z tym rodzajem muzyki.

Prowadził wiele programów telewizyjnych, w tym „Jaka to melodia”, a obecnie pracuje w Radiu Pogoda, które jest radiostacją kierowaną do osób 50+. Tym samym Robert Janowski z pewnością nie jest osobą kojarzoną z muzyką dance czy disco-polo.

 

https://www.instagram.com/jan.owski/

 

Jeszcze kilka lat temu ten rodzaj muzyki spotykał się z krytyką i choć disco-polo królowało na wieli imprezach, to pewnym „wstydem” było przyznanie się do zamiłowania do tej muzyki. Uchodziła ona za prostacką i wieśniacką. Obecnie disco-polo ma znacznie lepszą „prasę” i można powiedzieć, że weszło na salony.

 

Sam Robert Janowski nie określał się w szczególny sposób jeśli chodzi o disco-polo, jak jednak pokazał że potrafi wykonywać i takie utwory. I tak widzowie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli Janowskiego jako Czadoman’a!

Dziennikarz „Radia Pogoda” śpiewał znany przebój pt. „No chodź, na kolana”. Krytycy twierdzili, że przebija się głos Roberta, jednak większość widzów uznała, że wokalista świetnie sobie poradził z tą piosenką.

 

Momentami brzmiał jak Czadoman, ale jednak przeważał głos Roberta. Tak czy siak świetny występ.

 

He he taki trochę emeryt z wyglądu go zrobili ale glosowo podobnie 🙂

 

Robert rozjebał scenę na maksa ten chłop dał czadu on jest zajebisty dla mnie 10 punktów na maksa ;P

– pisano w komentarzach.

 

A nagranie Roberta Janowskiego jako Czadoman’a poniżej.