GWIAZDY

Niepokojące zdjęcie Edyty Górniak! Zobacz wyjaśnienie!

W ostatnim czasie dużo się działo u Edyty Górniak. Najpierw postanowiła odciąć się od Internetu.

Wtedy gwiazda zapowiadała że będzie się z fanami kontaktować przez pocztę. Później Edyta Górniak zorganizowała pożegnalny live, podczas którego podała do siebie nawet maila i telefon (sprawdź tutaj).

Jednak także podczas tego spotkania padły słynne już słowa o covidowych „statystach” leżących w szpitalach. Ta wypowiedź oburzyła wiele osób i na Edytę wylała się fala krytyki. Tak więc wokalistka nie tylko nie zniknęła z social mediów, ale odparła atak publikując obszerne oświadczenie (zobacz tutaj).

 

Po tym wszystkim, dziś w nocy na profilu Edyty Górniak pojawiło się 15 postów – zdjęć i grafik, które tworzą jedną całość.

 

Too late – https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Słowa „Too late” czyli „Za późno” mogą oznaczać wiele. Często rozumiemy je jako zbyt późno na naprawienie związku, świata w ostateczności tak mówi się o śmierci. Fani byli więc nieco zaniepokojeni tą grafiką.

Odpowiedź jednak przyszła w postaci nagrania, jakie opublikowano na yoytubowym kanale Edyty Górniak! Okazało się, że chodzi o nową piosenkę artystki pt. „Too late”. W refrenie słyszymy:

 

it’s too late
You’ve done what You’ve done
and here I stay i n the shadows
of the ones You chose over me
I’ left with all of Your lies
time after time
How I’ve tried
but it’s Your fault not mine

 

[jest już za późno
Zrobiłeś to, co zrobiłeś
i tu zostaję w cieniu
tym, który wybrałeś nade mną
Zostawiłam wszystkie Twoje kłamstwa
raz po raz
O, jak próbowałam
ale to Twoja wina, nie moja]

 

Widać więc, że chodzi o relacje damsko-męskie. Jednocześnie teledysk prezentujący przyrodę, może nawiązywać do złego stanu świata. Gwiazda wiele razy apelowała o to, by dbać o naturę. Tym samym jej piosenka może mieć wielowymiarowe znaczenie. Ale jedno jest pewne, Edyta Górniak jest w świetnej muzycznej formie!

 

>>>Xavier Wiśniewski idzie w ślady rodziców! Oto jego pierwszy utwór!

 

1 COMMENTS

Comments are closed.