BIZNES&POLITYKA

Oszustwo „na Monikę Olejnik” – nie dajcie się nabrać!

Monika Olejnik to dziennikarka od wielu lat obecna na polskim rynku medialnym.

Dużą popularność i rozpoznawalność zyskała dzięki pracy w III Programie Polskiego Radia. To tam w latach 1982–2000 Monika Olejnik prowadziła „Salon polityczny Trójki”. Następnie przeszła do Radia Zet, a od 2006 roku prowadzi w TVN24 program „Kropka nad i”.

Dziennikarka zasłynęła tym, że jak nikt inny potrafiła „docisnąć” unikających odpowiedzi polityków. Dodatkowo Monika Olejnik dała się poznać jako osoba bardzo aktywna fizycznie. Pomimo swojego wieku (64 l.) regularnie robi treningi siłowe i biega.

 

rozciąganie po treningu – https://www.instagram.com/monikaolejnik_official/

 

Nic więc dziwnego, że oszuści postanowili wykorzystać jej wizerunek do reklamy różnorodnych preparatów. Dziennikarka zamieściła na swoim profilu informację na ten temat:

 

W mediach społecznościowych ukazują się nieuczciwe reklamy preparatu, wykorzystujące BEZPRAWNIE moje imię i nazwisko, mój wizerunek oraz zawierajace fałszywy wywiad, którego nigdy nie udzieliłam! Jest to OSZUSTWO, dlatego proszę NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ NIEUCZCIWYM LUDZIOM.

 

Monika Olejnik nie pozwoli na tego typu działania i zapewnia:

 

Podjęłam już stosowne działania prawne, aby autorzy kłamstw zostali ukarani. Nie pozwólmy zarabiać nieuczciwym ludziom! Kolejne osoby publiczne, w tym ja – jesteśmy oszukiwani!

 

Jeśli więc zobaczycie pseudo-wywiad z Moniką Olejnik połączony z reklamą – nie dajcie się nabrać, to oszustwo!

 

Zobacz też: Trójmiejski bar jest pełen ludzi. Znaleźli furtkę na możliwość działania?