CELEBRYCI

Partnerka Hakiela potwierdza: „To NIE jest jedzenie”!

Marcin Hakiel i Dominika Serowska swój związek potwierdzili w październiku 2023 roku. Wcześniej tancerz związany był z jeszcze inną Dominiką, z którą spotykał się przez jakiś czas po rozwodzie z Kasią Cichopek.

Biorąc pod uwagę tempo wydarzeń w życiu osobistym Marcina Hakiela, nikt nie podejrzewał, że znajomość z Dominiką numer 2, będzie poważna. Tymczasem wszystkich spotkało zaskoczenie!

 

screen – https://www.instagram.com/jastrzabpost.pl/

 

Zaręczyny i ślub

W lutym 2024 roku Marcin Hakiel zaręczył się z Dominiką. Teraz jednak pojawiły się domysły, że para może nawet być już po ślubie. A wszystko za sprawą ich publicznej wymiany komentarzy na instagramie.

Jak na razie tancerz nie potwierdził i nie zaprzeczył. Dopiero Dominika wyjaśniła, że ta wymiana zdań była ich prywatnym żartem. Tymczasem para wystąpiła w kolejną rewelacją.

 

Marcin Hakiel – trzecie dziecko

Z małżeństwa z Kasią Cichopek, Hakiel ma dwójkę dzieci –  syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013). Tymczasem wczoraj podczas imprezy Pudelek Pink Party para potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Na pytanie, jak się czują, Marcin powiedział:

 

Mega szczęśliwi, wszyscy jesteśmy dorośli, także to jest tak, że spodziewaliśmy się, że w pewnym momencie to może nastąpić i tak się udało. My jesteśmy bardzo szczęśliwi i to jest też sam początek, także jeszcze troszkę czasu przed nami.

– powiedział w rozmowie ze Światem Gwiazd.

 

Dominika Serowska jest w ciąży

Dominika Serowska potwierdziła, że jest w ciąży z Marcinem i że można jej gratulować:

 

Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie

– zażartowała.

 

I powiedziała:

 

Ja się czuję bardzo dobrze, nie wiem, nie mam żadnych mdłości. Jedyne co, to ciało mi się zmienia. Jeżeli chodzi o mnie, to nie mam żadnych dolegliwości, więc raczej w porządku.

 

Jak na razie nie wiadomo, czy będzie miała chłopca czy dziewczynkę. Zaznaczyła jednak, że w jej rodzinie zdarzają się też bliźniaki, więc być może tak będzie i w jej przypadku.

 

 

 

cyt. swiatgwiazd.pl