BIZNES&POLITYKA

Przerwany remont w programie „Nasz nowy dom”! To będzie niezwykły odcinek!

„Nasz nowy dom” to program z misją – jego celem jest wsparcie osób w trudnej sytuacji mieszkaniowej i poprawa warunków bytowych danej rodziny.

Niejako przy okazji, format jest bardzo popularny i ma ogromną oglądalność. Jednak w 323 odcinku programu „Nasz nowy dom” doszło do niecodziennej sytuacji. Ekipa napotkała tak poważne przeszkody, że remont musiał zostać przerwany.

Co stało się na planie?

 

https://www.facebook.com/NaszNowyDom

 

Bohaterką programu jest pani Agata, matka dwójki dzieci – córki i syna. Remont mieszkania w Chojnicach miał dopomóc w naprawie więzi z córką i jej powrotu do domu. Pani Agata:

 

…od lat zmaga się z depresją. Niegdyś energiczna, działająca społecznie nauczycielka, dziś w wyniku skomplikowanego złamania nogi ma ogromne problemy z poruszaniem się, a wspomnienia tragicznych wydarzeń z przeszłości nie pomagają w podniesieniu się z choroby. Córka pani Agaty, Matylda, nie poradziła sobie ze śmiercią swojego taty i tragicznymi wydarzeniami związanymi z kolejnym związkiem matki. Mimo prób pomocy ostatecznie zamieszkała w ośrodku wychowawczym, gdzie może uzyskać fachową pomoc.

– czytamy na stronie Polsatu.

 

Przerwany remont w programie „Nasz nowy dom”

Niestety na przeszkodzie w realizacji programu stanął ojciec chłopca. Jak się okazało, mężczyzna nie wyraził zgody na pokazanie jego syna w programie, ani nawet na podanie imienia chłopca.

Tym samym remont w programie „Nasz nowy dom” stanął pod znakiem zapytania. Regułą bowiem jest, że w każdym etapie przygotowań, remontu i oglądania efektów metamorfozy – uczestniczy cała rodzina. Tak więc stacja miała twardy orzech do zgryzienia.

 

Finalnie jednak zadecydowano, że remont zostanie ukończony zgodnie z planem:

 

Po prostu zrobimy trochę inaczej. To nie będzie zwykły odcinek. Widzowie nie zobaczą całej mojej wizyty u państwa, nie zobaczą też pani syna. Nie będzie on z nami oglądał waszego nowego domu. Ale zobaczy go później, kiedy już kamery wyjdą

– powiedziała prowadząca program Ela Romanowska.

 

Ten wyjątkowy odcinek można było zobaczyć w środę i czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)