GWIAZDY

Paweł Domagała odchodzi z TTBZ. „ten statek i tak tonie”!

39-letni Paweł Domagała to aktor i piosenkarz, który na początku 2023 roku zasiał w fotelu jurora w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W tamtym czasie program miał złą „prasę”, bo została z niego zwolniona Katarzyna Skrzynecka, a w ślad za nią odszedł Piotr Gąsowski. Teraz po dwóch sezonach, odchodzi także Paweł Domagała.

Jakie są powody jego decyzji?

 

https://www.instagram.com/paweldomagala/

 

Pomimo nieprzyjemnej atmosfery, w jakiej do programu przyszedł Domagała, aktor zyskał uznanie widzów:

 

Juror z niesamowitą klasą, za każdym razem wzruszali mnie, że wstajesz podając liczby głosów – szanując przy tym każdego uczestnika! Będzie brakować tak pozytywnego i ciepłego człowieka w tym programie.

– napisała jedna z internautek na wieść o jego odejściu.

 

Sam zainteresowany przyznał, że zamierza więcej czasu poświęcić na własną twórczość i to dlatego rezygnuje z pracy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

 

Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości – pracy nad nową płytą ( premiera w listopadzie ), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy 🙂

 

Na co jeden a fanów Domagały stwierdził, że TTBZ i tak już „tonie”:

 

Dobra decyzja, nawet bardzo, ten statek i tak powoli, drugi sezon z kolei, tonie. 

 

Zgadzacie się z tą opinią?

 

 

Szymon Hołownia NIE skończył studiów. Zgadnij CO ma w domu na ścianie!?