BIZNES&POLITYKA

Szymon Hołownia NIE skończył studiów. Zgadnij CO ma w domu na ścianie!?

Szymon Hołownia (47 l.) urodził się w 1976 roku. Jest więc z pokolenia, w którym studia uznawano za konieczność oraz furtkę do lepszego życia.

Jednak obecny Marszałek Sejmu nie zdobył tytułu magistra. Studiował psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, podjął też dwie próby nowicjatu w zakonie dominikanów. Jednak ani studiów nie ukończył, ani nie został zakonnikiem.

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/

 

Jednocześnie Szymon Hołownia jest z pokolenia ludzi, którzy dorabiali się we wczesnych latach dwutysięcznych. Dla wielu takich osób symbolem statusu społecznego był telewizor – im większy tym lepszy. W wielu domach to właśnie telewizor królował (czy też nadal króluje) na ścianie w salonie, jadalni czy kuchni. Często też odbiorników jest kilka w domu.

 

Tymczasem na wielu zdjęciach czy nagraniach, jakie Hołownia pokazuje na instagramie, widać coś zupełnie innego. Otóż ściany w jego domu zasłonięte są półkami, a te – wypełnione książkami. Nie są to więc książki postawione dla ozdoby, czy też odziedziczone po rodzicach, a pokaźna i zapewne samodzielnie zgromadzona biblioteczka.

 

W naszych czasach taki widok nie jest często spotykany. Z pewnością jednak świadczy o stylu życia i o tym, że mieszkańcy tego domu bardzo lubią czytać.

[ZDJĘCIA PONIŻEJ]

 

Posłanka Chorosińska w kusych szortach i mocnym makijażu. Wygląda jak DODA? [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/

 

https://www.instagram.com/szymon.holownia/