CELEBRYCI

Piotr Żyła zażartował z Justyny? Zobacz CO zamieścił na instargramie!

Rozwód Piotra u Justyny Żyły odbił się głośnym echem. Szczególnie Justyna uznała komunikowanie się za pośrednictwem mediów za dobry sposób kontaktu z byłym mężem.

Na jej instagramowym profilu pojawia się wiele aluzji do słynnego skoczka. Nawet własne zamiłowanie do gotowania pokazała jako element przewagi nad byłym mężem. Gdy jej syn Kuba zdecydował się na szkołę gastronomiczną napisała:

 

Kiedy❤️Twoje dziecko podziela pasję# Dziecko zawsze chce być jak rodzic , którego podziwia , szanuje i jest dla niego wzorem i autorytetem . Mój ukochany syn oznajmił ze idzie do technikum gastronomicznego ❤️serce rośnie 😇

 

Na swoim profilu Justyna Żyła bardzo często publikuje zdjęcia apetycznych i wysublimowanych potraw, często przygotowywanych właśnie wspólnie z dziećmi.

 

Piotr Żyła – https://www.instagram.com/piotr_zyla_official/

 

Piotr Żyła najwyraźniej postanowił zażartować z kulinarnej pasji do gotowania. Też opublikował zdjęcie przygotowanego przez siebie posiłku i podał przepis na to „wyrafinowane” danie. Co więcej – zrobił też błędy ortograficzne(!).

Na zdjęciu widzimy bułkę, dwie parówki czy kiełbaski i keczup. Przepis jest następujący:

 

Wykwintna kolacja wg. tajnego przepisu Pietra💪🤓
Dwie parówki gotój 10min
dodaj bółke i sos pomidorowy i gotowe
💪😎 Dla smakoszy kulinarnych można dodać masło na bółke, ale UWAGA wtedy danie nie będzie już fit🤔 Danie przwznaczone nawet dla dwóch osób polecam🤓
#pieter #gotuje

 

Niektórzy w kolacji Piotra widzą postać skoczka. Mimo to dania Justyny wyglądają na bardziej apetyczne. Więc może niech ten Pieter lepiej nie gotuje?

 

>>>Ojciec Rydzyk jak Magda Gessler. Zobacz CO oferuje w swoim sklepie!

 

wpis Piotra Żyły z przepisem na kolację – https://www.instagram.com/piotr_zyla_official/