BIZNES&POLITYKA

„Jedna duża blacha ciasta”. Policjanci z Warszawy dostali TAKIE polecenie!

Policjanci z Warszawy dostali nietypowe polecenie od swojego szefa. Konkretnie chodzi o komendanta powiatowego policji Warszawa Zachód.

Do nagrania dotyczącego ciasta dotarła stacja RMF FM. Na nagraniu słychać jak komendant prosi swoich podwładnych o pieczenie ciast.

 

zdjęcie ilustracyjne – https://www.facebook.com/PolicjaPL/

 

Sprawa dotyczy Święto Policji (24 lipca) i tego, by z tej okazji, każdy z wydziałów przygotował po jednym cieście.

 

Jedno ciasto. To jest naprawdę jedna duża blacha ciasta i nic więcej. Chyba że zrzutę zrobicie i kupicie. Ale bez sensu. Takie swojej roboty, to jest swojej roboty. Moja żona już została zaangażowana, już artykuły ma (…)

 

Z każdej komórki jedno. Oficer prasowy jest małą komórką, ale też (…) Z każdej komórki po jednej blaszce i nic więcej.

– wyjaśniał komendant.

 

Dziennikarze RMF FM poprosili o oficjalny komentarz w tej sprawie i oficer prasowy podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja przyznała:

 

Wielokrotnie organizujemy spotkania składkowe, podobnie jak jest to w wielu firmach. Robimy świetne ciasta, dlatego często robimy je sami. Ja na przykład zrobiłam babkę kakaową.

 

Tak więc w prośbie o upieczenie ciast na Święto Policji, nie ma nic dziwnego. Podobnie jak w innych firmach czy instytucjach, pracownicy przynoszą przygotowane przez siebie wypieki, co służy nie tylko konsumpcji, ale i integracji.

 

>>>Joanna Opozda chce zmienić pozew rozwodowy? Popełni fatalny błąd!

 

źródło/nagranie: rmf24.pl