BIZNES&POLITYKA

Poseł PIS przebrał się za KOBIETĘ! Dlaczego to zrobił?!

Kazimierz Smoliński, który jest posłem Prawa i Sprawiedliwości, postanowił zaszaleć w Dzień Kobiet. Konserwatywny na co dzień polityk, założył blond perukę i poszedł w tany. Internauci zarzucają mu zakłamanie.

 

Poseł jak kobieta

67-letni poseł Kazimierz Smoliński od lat jest w Sejmie. Pełnił funkcję wiceministra infrastruktury,  a także kierował w Gdańsku Polskim Instytutem Katolickim „Sursum Corda”. Jednak podczas Dnia Kobiet konserwatywny polityk postanowił zaszaleć. Z tej okazji założył blond perukę i wyśmienicie bawił się na specjalnym balu. Kazimierz Smoliński tak pisał w swoich mediach społecznościowych i zamieścił swoje zdjęcie w kobiecym wydaniu:

Facebook/ Kazimierz Smoliński

 

Ach, co to był za bal tak można podsumować wspaniały Dzień Kobiet w Lubichowo-Nasza Gmina. Wczoraj miałem przyjemność złożyć życzenia 100 Paniom i każdej przekazać słodki upominek

 

Internauci oburzeni

Jednak nie wszystkim podobała się szalona zabawa posła Prawa i Sprawiedliwości. W sieci pojawił się filmik z harców Kazimierza Smolińskiego w blond peruce.

Internauci zauważyli, że tańce posła odbywały się w czasie Wielkiego Postu. Według nich konserwatywny polityk zgrzeszył, bo brał udział w hucznej zabawie w okresie wielkopostnym. Polsat News zapytał posła Smolińskiego o kontrowersyjną imprezę, ten odpowiedział:

 

To była fotobudka. Kobiety podczas Dnia Kobiet poprosiły mnie o wspólne zdjęcie z akcesoriami, mnie przypadła peruka(…)W katechizmie Kościoła jest zapis, że trzeba powstrzymywać się od zabaw w tym czasie, a interpretacja jest taka, że nie powinno bawić się w piątki. To nie byłą zabawa, tylko fotobudka

 

Zdjęcie: Facebook/ Kazimierz Smoliński

Video: Twitter/ Monika Zakrzewska