CELEBRYCI

Przerażający wypadek w „Ninja Warrior Polska”. Poszkodowany uczestnik zamieścił zabawnego mema!

„Ninja Warrior Polska” to program polegający na przejściu swego rodzaju toru przeszkód. Trzeba więc być bardzo wysportowaną osobą, by zrobić to z powodzeniem.

W show 24 uczestników walczyło o tytuł wojownika Ninja i 150 tys. złotych. Finalnie zwycięzcą został Robert Bandosz. Jednak w trakcie programu doszło do przerażającego wypadku!

 

 

Jeden z uczestników – Krzysztof Spławski – miał bardzo niebezpiecznie wyglądający wypadek. Mężczyzna próbował pokonać jedną z przeszkód. Gdyby mu się to nie udało, powinien był wpaść do basenu z wodą, znajdującego się pod przeszkodą.

Jednak Krzysztof Spławski spadł poza obręb basenu i wylądował na ziemi. Prowadząca program Karolina Gilon była przerażona!

Mocno poturbowany Krzysztof Spławki został przewieziony do szpitala. Na szczęście badania lekarskie nie wykazały poważniejszych obrażeń i uczestnik „Ninja Warrior Polska” jest już w domu.

Swój wypadek w zabawny sposób podsumował na intstagramie. Zamieścił mema ze swoim zdjęciem na mement przed niefortunnym upadkiem i podpisał:

 

Ja: Rok 2020 nie może być już gorszy

2020 [zdjęcie upadku – przyp. red]

 

Tak Krzysztof Spławski podsumował swój wypadek – https://www.instagram.com/krzysztofsplawski/

 

Co ciekawe, ani na stronie internetowej Polsatu, ani na oficjalnym profilu programu „Ninja Warrior Polska” nie ma żadnej informacji na temat wypadku Krzysztofa.

Być może stacja nie zadbała o właściwe bezpieczeństwo uczestników i zapewnienie odpowiednich rozmiarów basenu. Stąd też cisza i próba udawania, że wypadku nie było?

 

Zobacz też: Danuta Martyniuk zaskoczyła wszystkich. Powiedziała TO do Eweliny!

 

View this post on Instagram

Wszystko ze mną ok 🙂 #fail #ninjawarriorpolska

A post shared by Krzysztof Spławski (@krzysztofsplawski) on

 

fot. screen youtube