CELEBRYCI

Radosław Majdan pije w pracy. Są zdjęcia!

Radosław Majdan (48 l.) niedawno został tatą. W czerwcu 2020 r. na świat przyszedł syn Radka i Małgorzaty Rozenek – Henio.

Jak na młodego tatę oraz sportowca, Radosław powinien świecić przykładem. Tymczasem w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym Radek pije i to w pracy! Radosław Majdan degustował luksusową whiskey, która – jak wiadomo – standardowo ma 43% alkoholu. Chodziło więc o solidny trunek.

 

Mąż Małgorzaty Rozenek napisał:

 

Jeden z tych dni,które zaważą na przyszłości💪🤩Testowaliśmy dziś w Wealth Solutions próbki kilkunastoletnich whisky👍z kilku destylarni. Jesteśmy zgodni, że nasza ciężka praca🥃przybliżyła nas do określenia stylu, jaki chcemy Wam zaprezentować👑Ogień🔥 i woda💦 moc👊i elegancja🎩

 

Radek drinkuje w pracy – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Jak się okazuje, Radek Majdan nawiązał współpracę z firmą Wealth Solution:

 

Jej efektem będą limitowane edycje whisky 🥃 stworzone z udziałem jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego świata sportu i mediów. W naszych wspólnych planach mamy stworzenie serii whisky z kategorii single cask. Wykorzystamy nasz międzynarodowe kontakty, by pozyskać różnorodne smakowo whisky z renomowanych destylarni. Radosław Majdan będzie zaangażowany w cały proces powstawania produktów: począwszy od selekcji beczek, przez projektowanie butelki i etykiety od strony wizualnej, aż po wsparcie sprzedaży.

 

Tym samym Radosław Majdan nie tylko, że pił whiskey w pracy, to jeszcze robił to służbowo!

Pewnie niejedna osoba zazdrości mu takiego zajęcia 🙂

 

Zobacz też: Kasia Cichopek czyta książkę. Internauci patrzą tylko na jej biust!