GWIAZDY

Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciela: „Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych…”

Michał Wiśniewski zamieścił poruszający wpis, w którym żegna zmarłego przyjaciela.

Kim był Adam Śledzianowski? To jeden z wiernych fanów Michała i zespołu Ich Troje, który z fana stał się właśnie przyjacielem.

Znajomość Adama Śledzianowskiego i Michała Wiśniewskiego datuje się na 2012 rok, kiedy to Adam wygrał Rajd MotoOrkiestra w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (nagranie poniżej).

 

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. -napisał Michał Wiśniewski na Facebooku.

 

Alam Śledzianowski – https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial

 

Wokalista zapewnił też, że zarówno on, jak i jego rodzina będą pamiętać o Adamie Śledzianowskim:

 

Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

 

 

Na profilu Adama to właśnie lider Ich Troje został administratorem „in memoriam”.  Zachęcił do modlitwy za swojego przyjaciela:

 

Jako administrator „in memoriam” mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w imieniu całej jego rodziny pogrążonej w głębokim smutku i żałobie.
Różaniec odmawiany będzie w Domu Pogrzebowym Romanowscy w Rypinie, ul. Piłsudskiego 79 w środę i czwartek o godz. 19:00 oraz przed mszą w kościele o godz. 11:30.

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 2 października o godz. 12.00 w Żałem k/ Rypina.

 

Zobacz też: Ewelina Martyniuk wydała oświadczenie na temat rozwodu z Danielem. Ale klasa!