CELEBRYCI

Radosław Piwowarski o Oliwii Bieniuk: „uważałbym za niezwykle ryzykowne…”

5 października minęło sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Przy tej okazji, poza wspomnieniami, pojawiły się plotki dotyczące filmu na temat tragicznie zmarłej aktorki.

Córka Ani i Jarka Bieniuka – Oliwia Bieniuk – niejako naturalnie pojawiła się jako kandydatka do roli własnej mamy. Oliwia 18 października skończy 18 lat i już w tym roku stawia pierwsze kroki w karierze medialnej. Najpierw została twarzą pewnej marki torebek. Niedawno zagrała też pierwszą rolę w filmie Reżysera Życia (zobacz TUTAJ).

 

Radosław Piwowarski jest reżyserem, u którego Ania Przybylska zadebiutowała w 1997 roku w filmie „Ciemna strona Wenus”. Być może to właśnie on stworzy film na temat Przybylskiej, ale zastrzega się:

 

Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie.

 

Piwowarski uważa też, że obsadzenie Oliwii Bieniuk w roli Anny Przybylskiej to ryzykowne posunięcie:

 

Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył.

 

Z wypowiedzi Radosława Piwowarskiego można też wywnioskować, że reżyser obawia się o przyszłość Oliwii:

 

Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski.

 

Z pewnością reżyser ma rację, bo już teraz widać, jak wielkie zainteresowanie wzbudza Oliwia. Z pewnością jednak wielu Polaków chciałoby ją zobaczyć w roli Ani Przybylskiej.

 

>>>„Naprawdę cierpi Pani na jakiś dziwny tik nerwowy”. Koroniewska w punkt odpowiada na hejterski komentarz!

 

cyt. se.pl

fot. https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/