BIZNES&POLITYKA GWIAZDY

Ralph Kamiński z kontrowersyjną współpracą. Nie zgadniesz, CO reklamuje artysta!

Ralph Kamiński czyli Rafał Stanisław Kamiński (31 l.) to piosenkarz, kompozytor i multiinstrumentalista. Jest jedną z niewielu osób, której nie można odmówić miana artysty – prezentuje bowiem bardzo wysoki poziom muzyczny i wokalny.

Dodatkowo Ralph Kaminski  dba o swój wizerunek, nosi charakterystyczną fryzurę i stroje nawiaązujące stylem do lat 70. Mimo to artysta zdecydował się na współpracę reklamową z kontrowersyjną firmą.

 

https://www.instagram.com/ralphkaminski/

 

Kamiński jest wegetarianinem. Można się więc domyślać, że na sercu leży mu nie tylko własne zdrowie, ale też dobrostan naszej planety i innych ludzi. Tymczasem, jak wynika z najnowszego nagrania, podjął współpracę z firmą kojarzoną z niezdrowym i przede wszystkim mięsnym jedzeniem. Chodzi bowiem o Mc Donald’s!

 

Na video widzimy porcję frytek i sięgającą po nie rękę.

 

https://www.instagram.com/ralphkaminski/

 

Fani byli oburzeni faktem współpracy Ralpha właśnie z popularnym fast foodem!

 

Doceniam za artystyczną stronę tej współpracy. Ale serio Ralph? McDonald? Aż tak dobrze płacą, że hajs ucisza wyrzuty sumienia powodowane promowaniem fast foodów?

 

Wydaje się to sprzeczne z Twoimi wartościami, które przekazujesz i stylem życia ?

 

Kolejny artysta sprzedany. MacDonald wygrywa świat. Dzięki Ralph

 

Smutno! Smutno! Bardzo Cię szanuję jako artystę i takiej współpracy w życiu bym się nie spodziewała. ?

 

Komentarze te przypominają dawne czasy, gdy sądzono, że poeci żywią się listkiem sałaty. Podobna sytuacja spotkała Sanah, gdy ta reklamowała kabanosy. Wówczas kobieta wydała oświadczenie, w którym wprost poinformowała, że „uwielbia kabanosy”.

Ciekawe zatem, jaką konkretnie ofertę będzie promował Ralph w Macu. Być może będzie to jakieś nowe, danie wegetariańskie?