GWIAZDY

Roksana Węgiel żali się na Blankę Lipińską. Tak potraktowała ją pisarka!

Wydaje się, że Roksana Węgiel (18 l.) i Blanka Lipińska (37 l.) niewiele łączy. Jednak panie miały okazję się poznać, a nastoletnia gwiazda niezbyt miło wspomina to spotkanie.

Wczoraj ukazał się wywiad Żurnalisty, w którym Roksana Węgiel opowiada o swojej drodze do sławy i… milionów, bo już jako 17-latka została milionerką. Sporo mówiła także o cieniach show biznesu, a w tym kontekście opowiedziała o spotkaniu z Blanką Lipińską.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/; https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

 

Zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior autorkę powieści erotycznych spotkała na gali Plejady:

 

To jest śmieszne. Po prostu hit. Pamiętam, jak na gali Plejady spotkałam się z Blanką i miałam taką kreację ze sterczącymi ramionami. No i Blanka tak na mnie spojrzała, zjechała mnie z góry do dołu i powiedziała: „No, ty chyba nie powinnaś obok mnie stać”. Samo to już o niej dużo świadczy*

– wspominała piosenkarka.

 

Zupełnie inne spojrzenie na tę sytuację ma sama Blanka Lipińska. Jak twierdzi, w tamtym czasie Roksana była jeszcze dzieckiem i chodziło o przebywanie w towarzystwie kontrowersyjnej celebrytki:

 

Ze względu na to, o czym są moje książki, i jak bardzo ich kontrowersyjność została nadmuchana w naszym kraju, od początku mam zasadę, że nie pozuję z dziećmi. Roksi miała wtedy chyba 14 czy 15 lat. Nie uważałam, że dobrze będzie dla niej, by stała koło laski, która jest pierwszym „złem wcielonym” tego kraju. Ot i cała fascynująca historia. Bardzo jest mi przykro, że odebrała to personalnie*

– powiedziała w rozmowie z Plejadą.

 

Wierzycie, że Blanka martwiła się o wizerunek Roxie…?

 

>>>Michał Żebrowski nago. Cień zdradził wielkość jego…! [18+]

 

Cały wywiad Żurnalisty z Roksaną Węgiel poniżej.

 

*cyt. plejada