GWIAZDY

Roksana Węgiel i Kevin Mglej świętują sukces! „Czy to już power couple?”

Na początku 2023 roku Roksana Węgiel ogłosiła swój związek ze starszym od siebie Kevinem. Informacja ta została bardzo źle przyjęta przez jej fanów. Tymczasem para obwieściła wspólny sukces!

Związek Roksany i Kevina jest mocno krytykowany. Internauci zwracali uwagę na wiek Kevina, zarzucali mu, że „poleciał na kasę” – bo Roxie jest już milionerką, nie podobał im się też jego wygląd.

Oliwy do ognia dolała też Malwina Dubowska – poprzednia partnerka Kevina – która opowiedziała w sieci, jak została wyrzucona z własnego domu.

 

Jednak pomimo tak negatywnej oceny ich związku, Roksana Węgiel i Kevin Mglej wydawali się być niewzruszeni. Teraz zaś pochwalili się nagrodą.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Przypomnijmy, że Roxie i Kevin poznali się podczas pracy nad płytą „13+5”, a Mglej jest autorem tekstów do utworów z tego krążka.

Jedna z piosenek – „Miasto” – zdobyła właśnie nagrodę tj. złotą płytę (złota płyta ma formę złotego winylu i przyznawana jest za określoną sprzedaż danego wydawnictwa).

 

ZŁOTO ZA MIASTO!!!????????????
Ogromnie dziękuję przede wszystkim Wam, którzy chcecie słuchać mojej muzyki❤️ To dla Was warto spędzać setki godzin w studiu i cały czas się rozwijać, dziękuję, że jesteście ze mną od lat! Jesteście najlepsi!!!
KOCHAM WAS❤️❤️❤️ (…)

 

Druga fotka z moim partner in crime @kevinmglej , który wierzył w sukces tego singla od samego początku, dziękuję kochanie za nieustanne wsparcie. Jestem bardzo bardzo dumna❤️❤️❤️

– cieszyła się Roksana.

 

Seler czy BURAK? Agata Rubik zaliczyła wpadkę w amerykańskim markecie!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Kevin jak zwykle był mniej wylewny. Zaczął jednak się zastanawiać czy on i Roxie zasługują już na miano power couple (para lub małżeństwo, które ma niezwykle udane kariery):

 

Czy to już power couple ? Złoto ! Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu ! @spotifypoland , @tidal_polska , @radio_rmffm , @radio_zet, wszystkim grającym ten numer radiostacją, @emuzyka.pl @unity___records , @wolfhouseproduction

 

Gratulujemy sukcesu! Nagranie piosenki „Miasto” znajduje się poniżej.

 

Konstytucjonalista spotkał się z Dodą. Prawnik był w szoku!