GWIAZDY

Roksana Węgiel i Sara Egwu James z Edytą Herbuś. Szok, JAK wyglądają nastolatki! [FOTO]

Roksana Węgiel, Sara Egwu James oraz Edyta Herbuś wzięły udział w odcinku specjalnym You Can Dance TVP.

Wszystkie trzy pojawiły się w programie, ponieważ w tym właśnie odcinku miała zostać wybrana osoba, która razem z Sarą wystąpi w Paryżu. Przypomnijmy, że Sara Egwu James wygrała program „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” i będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior.

 

Dziś odcinek eurowizyjny, przybywamy więc ze zwycięską energią „superbohaterek”, by wybrać roztańczoną gwiazdę odcinka! Bądźcie z nami o 17:15 @youcandancetvp , a dowiecie się kto pojedzie z @sara_james_music do Paryża, by wystąpić z nią na scenie w tegorocznym konkursie Eurowizji.

 

https://www.instagram.com/edytaherbus/

Dla mnie ta scena na zawsze zostanie symbolem szczęścia i wspólnej radości . Pamiętacie jeszcze nasze taneczne zwycięstwo ???

– napisała Edyta Herbuś i zamieściła kilka zdjęć z młodymi wokalistkami.

 

Fotografia, na której są we trzy, robi zaskakujące wrażenie. Gdyby nie świadomość, co do różnicy wieku między Edytą Herbuś, a Sarą i Roksaną, można my pomyśleć, że są w podobnym wieku. Tymczasem Edyta ma już 40 lat, natomiast Roksana Węgiel skończyła 16 lat, a Sara Egwu James zaledwie 13 lat.

Nastolatki wyglądają więc bardzo dorośle i nie jest to tylko kwestia ubioru czy makijażu, ale też sposobu bycia i pewności siebie.

 

>>>Sieć Play odcięła się od Kurdej-Szatan. Aktorka przeprasza za swoje słowa.

 

Edyta Herbuś mogłaby być ich mamą! – https://www.instagram.com/edytaherbus/