GWIAZDY

Dopiero co pokazała starszego partnera, a tu takie coś! Roxie Węgiel z kolejną rewelacją!

Roksana Węgiel medialnie zaistniała w wieku 13 lat, gdy w 2018 roku wygrała kolejno program The Voice Kids oraz Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Tym samym w świadomości wielu osób Roxie wciąż jest małą dziewczynką. Tymczasem minęło już kilka lat, a Roksana Węgiel w swoją pełnoletniość wchodzi na pełnej petardzie.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl

 

Tuż po swoich 18 urodzinach nastolatka ujawniła, że ma starszego od siebie partnera. Jest nim tekściarz Kevin Mglej, z którym piosenkarka pracowała nad swoją nową płytą. Nie trzeba więc dużo się głowić, by dojść do wniosku, że Roksana weszła w związek jeszcze jako osoba niepełnoletnia.

 

Później 18-latka pochwaliła się nowym członkiem rodziny, którym jest pies o imieniu Szafir. Dziś jednak na profilu Roxie pojawiły się kolejne zaskakujące relacje.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl

 

Otóż na swoim instastories Roksana pokazała się w ciemnych włosach. A przypomnijmy, że od dłuższego czasu była blondynką. Fryzura jest w kolorze czekoladowym, ale 18-latka twierdzi, że to powrót do jej naturalnego koloru.

 

W kolejnej relacji, piosenkarka pokazała zdjęcie z treningu. Nie był to jednak fitness, pilates, joga czy bieganie, a boks!

 

Jak widać, od momentu osiągnięcia pełnoletności, Roksana postanowiła zmienić swój wizerunek i zachowania na bardziej dorosłe. Ciekawe, co jeszcze wymyśli?!

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/?hl=pl