CELEBRYCI

Syn Steczkowskiej zatrzymany przez Policję. Co przeskrobał?

Justyna Steczkowska (50 l.) jest mamą trójki dzieci. Najstarszy to Leon Myszkowski (ur. 2020), który również działa na rynku muzycznym, obecnie pracuje jako DJ oraz producent muzyczny.

W ostatnim czasie o synu Steczkowskiej zrobiło się głośno, bo ujawnił, że jest związany ze znacznie starszą od siebie kobietą. Później zaś z tego powodu, że Leon Myszkowski nagrał piosenkę ze swoją mamą.

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się też doniesienia o imprezowym stylu życia divy. Młody mężczyzna został też zatrzymany przez policję.

 

https://www.instagram.com/justynasteczkowska/?hl=pl

 

O tym zdarzeniu opowiedział w wywiadzie dla serwisu Plotek. Syn Justyny Steczkowskiej przyznał, że wówczas bardzo pomogło mu nazwisko słynnej mamy.

 

…zostaliśmy z moim kolegą zatrzymani przez stróżów prawa, musieli nas wylegitymować. W aucie my byliśmy u nich. Pada zawsze takie pytanie o nazwisko panieńskie matki.

 

No i ja mówię, że Steczkowska i nagle dwie głowy na tylne siedzenie. I ja się patrzę, a oni: Ale ta? Ja mówię: No tak. I tak by sobie wrzucili na bęben i to sprawdzili, jakbym ich oszukał.

– opowiadał.

 

W efekcie, zamiast wysokiego mandatu, Leon z kolegą dostali tylko 50 złotych kary. Syn Steczkowskiej nie zdradził jednak, co takiego przeskrobali.

 

>>>Roxie Węgiel wyleciała z TVP. Powodem seksowne zdjęcia?