BIZNES&POLITYKA

Rosjanka o Ukrainkach: „Kto by je chciał piep***ć”? (VIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie młodej Rosjanki – najprawdopodobniej vlogerki – która wypowiada się na temat Ukrainek.

Rosjanka odniosła się do informacji, że rosyjscy żołnierze gwałcili Ukrainki. Tym już na początku marca mówiła na przykład Svetlana Zorina [zobacz tutaj]. Tymczasem wypowiedzi Rosjanki są pełne pogardy i cynizmu.

 

Na początku rosyjska blogerka stwierdziła, że Ukrainki nie powinny „płakać”, bo przecież już w wieku 16 lat można uprawiać seks. Po drugie, stwierdziła, że i tak to właśnie Rosjanki są najpiękniejszymi kobietami:

 

Lecą na Internet i płaczą: „rosyjscy żołnierze gwałcą nasze 17-letnie dziewczyny”. Po pierwsze, zgodnie z prawem wiek zgody to 16 lat, więc jest to dozwolone. Po drugie: rosyjskie kobiety, su*i, są najpiękniejszymi kobietami na świecie, i niestety, albo na szczęście, żołnierze mają wśród kobiet ogromne wzięcie*

 

screen – www.reddit.com

 

Vlogerka powiedziała, że Rosjanki kochają swoich żołnierzy, więc wojakom nie są potrzebne ukraińskie kobiety. Ponadto stwierdziła, że Ukrainki są grube i mają choroby weneryczne:

 

Naprawdę myślicie, że są im potrzebne wasze j***dła, s*ki? To świnie, które zostały całkowicie wyr***ane. Chodzące wory tłuszczu, wulgarne, przenoszące choroby weneryczne, które albo zbierają truskawki w Polsce, albo pie***ą się w Emiratach Arabskich? Strach nawet dotknąć takie dziewczyny. To beznadziejny przypadek. Piep***ny bukiet chorób wenerycznych. Kto by je chciał piep***ć, kto ich potrzebuje?*

 

Trudno stwierdzić, czy blogerka przekazuje to, co wchłonęła dzięki rosyjskiej propagandzie, czy też są to jej prywatne opinie. Bez względu jednak na źródło takich poglądów, w nagraniu szokuje pogarda dla drugiego człowieka, dla kobiet, a także przyzwolenie na gwałt.

 

Tymczasem jak czytamy w komentarzach, właśnie ta Rosjanka ponoć ma być jedną z popularniejszych rosyjskich influencerek.

 

Zobacz też:

Rosyjskie influencerki są załamane. Zapomniały o JEDNEJ rzeczy!

 

 

 

*cyt. za radio zet