CELEBRYCI ZDROWIE&URODA

Komplikacje po porodzie Sandry Kubickiej! „absolutnie najgorsze uczucie”

Sandra Kubicka (29 l.) urodziła synka. Niestety po porodzie pojawiły się komplikacje.

Synek Sandry Kubickiej i Alka Barona na świat przyszedł już 10 dni temu. Para jednak dopiero teraz podała tę informację do publicznej wiadomości.

Co działo się przez ten czas?

 

screen -https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Sandra Kubicka – syn

Syn modelki  nazywa się Leonard Milwiw-Baron i urodził się 16 maja 2024 r.

 

Leonard Milwiw-Baron

 

16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie jak sobie wymarzyliśmy ale mamy całe życie przed sobą aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki – patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc.

– napisała Sandra.

 

 

Najprawdopodobniej chłopiec miał problemy z oddychaniem i przez pierwsze dni życia musiał przebywać w inkubatorze> Na szczęście stan chłopca się poprawiał z dnia na dzień:

 

Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina.. Nikt ani nic nas już nie złamie. Kocham Was @alekbaron & Leosiu ????
Mężczyźni mojego życia. Moje wszystko.

 

Natomiast dumny tata czyli Alek Baron, radosną nowinę obwieścił ze sceny festiwalu w Sopocie.

 

screen -https://www.instagram.com/sandrakubicka/