GWIAZDY

Sara James w AGT. Kiedy odbędzie finał programu?

Sara James wzięła udział w programie America’s Got Talent – AGT. Jej występ okazał się wielkim sukcesem.

Polka od łowcy talentów Simona Cowell’a dostała tzw. złoty przycisk, dzięki czemu trafiła do półfinału. W półfinale Sara James zachwyciła zarówno jurorów i widzów, dzięki temu dostała się do finału.

 

https://www.instagram.com/sara_james_music/

Do USA 14-latka poleciała z mamą – Arletą Dancewicz. I choć rodzice nastolatki są po rozwodzie, to na miejscu pojawił się też tata Sary – John James.

 

Po przejściu do finału AGT, Sara pozostała z Stanach Zjednoczonych, gdzie uczy się zdalnie, ale przede wszystkim przygotowuje do finałowego występu.

 

Codziennie są próby, dużo się dzieje i cały czas pracujemy (…) Trzymam się planu, najpierw finał i chcę zrobić wszystko, żeby być z siebie dumna. Potem zobaczymy.

– powiedziała w Dzień Dobry TVN.

 

Młoda wokalistka zdaje też sobie sprawę, że nie wszyscy będą do niej podchodzić z życzliwością oraz, że na swojej drodze może spotkać wiele przeszkód:

 

Na pewno nie możemy się poddawać, bo będzie masa ludzi, którzy na naszej drodze powiedzą nam „nie, nie nadajesz się” albo będzie dużo osób, które mówią dużo a same nic nie robią. Trzeba iść po swoje, słuchać się serducha, być szczerym w tym wszystkim i otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymam. Iść po swoje i się nie poddawać, bo życie nie jest proste

 

Kiedy odbędzie finał programu America’s Got Talent – AGT?

 

Finał AGT zaplanowany jest na 13 września 2022 r. a wyniki i zwycięzca zostanie ogłoszony 14 września.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)