CELEBRYCI

Syn Steczkowskiej ujawnił, ile lat ma jego dziewczyna. Szokująca różnica wieku!

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski mają trójkę dzieci – Leona, Stanisława i Helenę.

Najstarszy, Leon Myszkowski we wrześniu 2021 r. skończył 21 lat [zobacz tutaj]. I co ciekawe, syn Justyny Steczkowskiej jest związany ze znacznie od siebie starszą kobietą.

 

https://www.instagram.com/leon_myszkovsky/

 

W wieku nastoletnim Leon Myszkowski interesował się wieloma rzeczami. Wydał własną książkę kucharską, miał epizod w modelingu, zajmuje się też nieruchomościami. Jednak jego głównym zajęciem jest muzyka – Leon pracuje jako DJ i razem z kolegą tworzy duet Mike & Laurent. Na co dzień zajmują się muzyką elektroniczną, jednak wkrótce pojawi się ich piosenka z udziałem Justyny Steczkowskiej.

 

 

Leon Myszkowski od dwóch lat związany jest z kosmetolog – Ksenią Ngo. Jednak dopiero niedawno ujawnił, jaka jest między nimi różnica wieku.

 

Gdy 19-letni syn Steczkowskiej spotkał Ksenię na pewnej imprezie, udawał, że jest starszy:

 

Wiedziałem o tej różnicy wieku od początku, ale trochę ściemniłem… (śmiech). Miałem 19 lat, a powiedziałem, że mam 21. Bardzo rzadko odczuwamy różnicę wieku. Nie ma w związku z tym żadnych tarć.

– powiedział w rozmowie z serwisem „Co za tydzień”.

 

https://www.instagram.com/leon_myszkovsky/

 

Jednak różnica wieku jest spora. Zwykle bowiem to mężczyzna jest starszy od swojej partnerki. Jeśli jest na odwrót, to kobieta jest zwykle starsza o rok czy dwa.

Wcześniej sądzono, że Ksenia jest o cztery lata starsza od Leona. W końcu jednak para rozwiała wątpliwości i w zabawnym filmiku na Tik Toku ujawniła, że dzieli ich aż 11 lat! Jak na razie jednak twierdzą, że „Liczy się miłość ☝???‍❤️‍?‍??”.

 

Zobacz też:

Marcin Hakiel pokazał zdjęcie ze ślubu. Zamieścił znaczący podpis!

 

screen – https://www.tiktok.com/@kseon007

 

 

@kseon007

Liczy się miłość ☝???‍❤️‍?‍??

♬ Thats What I want – mafraud